Jak wyczyścić złote kolczyki
Gdynia - Salon Jubilerski

Oro Project Gdynia, Morska 97

Informacje o firmie:

 • Telefon: 510 265 716
 • Strona internetowa: https://oro-project.pl/
 • Adres: Morska 97, 81-222 Gdynia, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zamawiałem u Pana kilka lat temu pierścionek zaręczynowy i po roku obrączki. Za każdym razem byłem i nadal jestem bardzo zadowolony. Moje wymysły zostały skonfrontowane z możliwościami i ostatecznie do dziś jestem zadowolony, a żona wciąż zachwycona. Niedawne odświeżenie pierścionka z kamieniami trwało kilka dni, więc daje 5/5. Za każdym razem konkret i kulturalna obsługa.
Bardzo niemile podejście: niechęć odpowiedzi na pytania oraz podania informacji o usługach. Nie mogę oceniać jakości ale jeśli ktoś jest nieprzyjemny w rozmowie i nie zainteresowany klientem to polecam unikać.
Zlecilam wykonanie pierscionka 23.01.23r. Przekazalam zloto i kamien. Pierscionek mial byc wykonany do 15.02.23r. Pierscionka nie wykonano a zwrocone zloto nie posiada proby. Ten zaklad jubilerski jest niewiarygodny , nieslowny i nie zasluguje na zaufanie. Ignoruje i oszukuje klientow. Nie polecam.
swietne podejscie do klienta,milo,szybko i niedrogo
Zostałem tam oszukany! Sprzedano mi złotą zawieszkę z metką 1.2g, po sprawdzeniu u jubilera okazało się, że waży 0.75g… OSZUST! Cena za gram złota wyszła 373 zł! Niestety dowiedziałem się o tym po czasie i nie mam paragonu, aby dojść swego, ale radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. Do tego zawieszka, którą otrzymałem, była totalnie inna od tej, którą zamówiłem, a sprzedawca tłumaczył się, ze mu źle wyszło, niestety musiałem ją wziąć, bo był to prezent na urodziny następnego dnia, co za porażka, gość nie umie wykonywać swojej pracy do tego jest oszustem!

Jak dojechać?

Oro Project Gdynia, Morska 97

Informacje ogólne

Firma „Oro Project” to salon jubilerski z siedzibą przy ulicy Morskiej 97 w Gdyni. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu wyjątkowych, personalizowanych biżuterii. Zespół składa się z doświadczonych jubilerów, którzy z pasją realizują indywidualne projekty klientów, zapewniając wysoką jakość obsługi oraz profesjonalne doradztwo. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, oferując wygodne godziny otwarcia, aby zapewnić najlepszą obsługę klientom. Strona internetowa firmy dostarcza dodatkowych informacji oraz portfolio dotychczasowych realizacji.

Podsumowanie opinii

Klientów „Oro Project” łączą pozytywne doświadczenia z profesjonalną obsługą i wysoką jakością wykonywanej biżuterii. Opinie podkreślają rzetelność i zaangażowanie w realizację indywidualnych zamówień oraz pozytywne podejście do klienta. Negatywne opinie, dotyczące niejasności w komunikacji i aspektów finansowych, stanowią mniejszość wśród ogólnego pozytywnego odbioru firmy.

Lokalizacja

Salon „Oro Project” znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy Gdyni, blisko nadmorskiej promenady i parku miejskiego. To doskonałe miejsce dla klientów poszukujących wyjątkowych jubilerskich projektów w otoczeniu przyjemnej atmosfery i inspirującego otoczenia.

Kontakt

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.