długie kolczyki stylizacje
Salon Jubilerski - Siemianowice

ONYX HARD Jubiler Siemianowice Śląskie. Sklep, salon jubilerski. Złotnik i pracownia złotnicza Siemianowice, Niepodległości 14

Informacje o firmie:

 • Telefon: 503 190 850
 • Strona internetowa: https://www.onyxhard.pl/
 • Adres: Niepodległości 14, 41-106 Siemianowice Śląskie, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Profesjonalne podejście do klienta. Robienie rzeczy cudownych (zakupiony pierścionek), jak i niemożliwych, to domena tych ludzi. W moim przypadku dostawa w 24h. Bardzo, ale to bardzo dziękuję. Dzięki Państwu, wybranka otrzyma ode mnie pierścionek w bardzo romantycznym miejscu.
Kupiłem tutaj pierścionek zaręczynowy dla przyszłej narzeczonej, a później wraz z Nią obrączki na nasz ślub. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z wykonania jak i z obsługi :). Serdecznie polecam.
Serdecznie polecam! Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt! Obrączki są niesamowite!
Najlepszy jubiler w Siemianowicach! Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybkie wykonanie i dobre ceny. Narzeczona jest bardzo zadowolona z pierścionka. Polecam serdecznie!
Polecam. Profesjonalna obsługa. Po przymiarkach pierścionka byłam przekonana że z dwóch rozmiarów lepszy będzie ten mniejszy a Pan z salonu doradził jednak większy który wydawał mi się za luźny. Poszłam za jego radą i byłam nawet trochę zła bo wydawało mi się że źle wybrałam a jednak po odbiorze okazało się że rozmiar idealny, nic się nie zsuwa i to Sprzedawca miał racje. Innym razem ten sam Pan szczerze doradził mi w sprawie przeróbki pierścionka. No i trzeba dodać że ceny za ten sam produkt niższe niż w salonach w Katowicach. Czas oczekiwania też nie jest długi.

Jak dojechać?

ONYX HARD Jubiler Siemianowice Śląskie. Sklep, salon jubilerski. Złotnik i pracownia złotnicza Siemianowice, Niepodległości 14

Informacje ogólne:

Onyx Hard jest renomowanym salonem jubilerskim zlokalizowanym w Siemianowicach Śląskich. Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów jubilerskich, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne oraz inne wyroby ze złota i diamentów. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość produktów. Salon znajduje się przy ul. Niepodległości 14 i jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców Siemianowic, jak i okolicznych miejscowości.

Podsumowanie opinii:

Onyx Hard cieszy się uznaniem klientów, którzy chwalą profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość wyrobów jubilerskich. Opinie jednogłośnie podkreślają pozytywne doświadczenia z zakupami, szybkie wykonanie zamówień oraz korzystne ceny. Firma zyskała zaufanie klientów, a ich zadowolenie stanowi najlepszą rekomendację dla potencjalnych nabywców.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Onyx Hard znajduje się w dogodnym położeniu przy ul. Niepodległości 14 w Siemianowicach Śląskich. Okolica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, co sprawia, że salon jest łatwo dostępny dla klientów. W pobliżu znajdują się również inne atrakcyjne punkty handlowe oraz restauracje, co czyni tę lokalizację atrakcyjną zarówno dla osób planujących zakupy, jak i spędzających czas w okolicy.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą Onyx Hard, możesz zadzwonić pod numer telefonu 503 190 850 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://www.onyxhard.pl/. Salon jubilerski mieści się przy ul. Niepodległości 14 w Siemianowicach Śląskich, co sprawia, że możliwe jest również osobiste odwiedzenie i skonsultowanie swoich potrzeb z profesjonalną obsługą.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.