Magdalenka - Salon Jubilerski

Munczkin Consulting Magdalenka, Olchy 58

Informacje o firmie:

  • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-piaseczno-1
  • Adres: Olchy 58, 05-506 Magdalenka, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jak dojechać?

Munczkin Consulting Magdalenka, Olchy 58

Informacje ogólne:

Firma WKruk to salon jubilerski znajdujący się w Magdalenka, Polska. Oferta sklepu obejmuje szeroki wybór biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki, bransoletki, oraz zegarki najwyższej jakości. Obsługa sklepu zawsze służy profesjonalną pomocą i doradztwem w wyborze idealnego produktu. Salon znajduje się przy ulicy Olchy 58, otwarty jest przez cały tydzień.

Podsumowanie opinii:

Klienci salonu WKruk wyrażają zachwyt nad bogatym wyborem biżuterii oraz profesjonalną i pomocną obsługą. Opinie odzwierciedlają wysoką jakość produktów i pozytywne doświadczenia z zakupami w sklepie. Klienci chwalą również lokalizację salonu oraz łatwy dojazd.

Lokalizacja:

Salon WKruk znajduje się w spokojnej okolicy w Magdalence, niedaleko centrum handlowego. Otoczenie sklepu stanowi przyjemny teren zielony, idealny na spacer. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz atrakcje turystyczne.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z salonem WKruk poprzez stronę internetową: https://wkruk.pl/salon-piaseczno-1 lub osobiste odwiedziny przy ulicy Olchy 58, 05-506 Magdalenka, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.