Poznań - Salon Jubilerski

Monamica Poznań, Wroniecka 24

Informacje o firmie:

  • Strona internetowa: http://www.diamondslab.pl/kontakt
  • Adres: Wroniecka 24, 61-001 Poznań, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jak dojechać?

Monamica Poznań, Wroniecka 24

Informacje ogólne:

Firma DiamondsLab to znany salon jubilerski zlokalizowany w Poznaniu. Oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości biżuterii, z zachwycającymi wzorami i kamieniami szlachetnymi. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz przyjazną atmosferę panującą w salonie. Znajduje się przy ulicy Wronieckiej 24, w samym sercu miasta. Można tam liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze idealnego pierścionka, kolczyków czy naszyjnika, spełniających najwyższe oczekiwania. Zaprasza do osobistych odwiedzin oraz do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej www.diamondslab.pl.

Podsumowanie opinii:

Klienci, którzy odwiedzili salon jubilerski DiamondsLab, wyrażają zachwyt nad profesjonalną obsługą oraz bogatym wyborem biżuterii. Opinie wskazują na wysoką jakość produktów i pozytywne doświadczenia z zakupami. Klienci polecają ten salon wszystkim poszukującym wyjątkowej biżuterii o unikatowym designie.

Lokalizacja:

Salon DiamondsLab znajduje się w prestiżowej lokalizacji, tuż przy ulicy Wronieckiej 24 w centrum Poznania. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz pełen dostęp do różnorodnych usług i atrakcji. Znajduje się w bliskiej odległości od głównych punktów handlowo-usługowych, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów z różnych części miasta.

Kontakt:

Zachęcamy do odwiedzenia salonu DiamondsLab przy adresie: Wroniecka 24, 61-001 Poznań, Polska. Więcej informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej www.diamondslab.pl. Dla dodatkowych zapytań i ustalania szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod podanym numerem.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.