Białystok - Salon Jubilerski

Marko Salon Jubilerski Zwycięstwa Białystok, Zwycięstwa 8D

Informacje o firmie:

 • Telefon: 786 989 164
 • Strona internetowa: https://www.marko.pl/
 • Adres: Zwycięstwa 8D, 15-703 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Sklep internetowy nie trzyma terminu dostaw i nie widzi w tym problemu. Zamowiłem kolczyki w sobotę, przewidywany termin dostawy wtorek-środa, a w czwartek po kontakcie z mojej strony dostalem informacje, że produkt będzie wysłany dopiero w piątek. Na pytanie jaki jest czas na wysyłkę produktów, konsultant chamsko zakończył rozmowę, bez udzielenia odowiedzi NIE POLECAM
Kolczyki w sklepie Marko zamówiłam przez internet. Pozłacane okręgi z cyrkoniami na obwodzie, mocowane na druciku. Już po jednym założeniu druciki powyginały się, a po 3-4 założeniu, osłabiony materiał na jednym z kolczyków złamał się. Reklamacja? Nie ma mowy – klient nie kieruje się rozsądkiem, źle użytkuje produkt, a srebro jest stopem miękkim, który naturalnie się odkształca. Dla osób rozważających zakupy w tym sklepie, umieszczę cytat, stanowiący podsumowanie stanowiska sklepu wobec reklamacji: Biżuterię koniecznie należy zdejmować przed snem, zajęciami sportowymi, pracami domowymi i innymi, które mogą powodować ich uszkodzenie lub chociaż PRAWDOPODOBIEŃSTWO zniszczenia. Kolczyki kosztowały 60zł, proponowana cena lutowania 40zł! Jeżeli poszukujesz biżuterii do noszenia, a nie do trzymania w szufladzie na wypadek uszkodzenia – NIE POLECAM. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie polecam krzyżyk wymienili i przysłali nowy na czas. Bardzo szybko. Obsługa klienta miła. Ale łańcuszek niestety to słabe srebro, po 2 dniach noszenia u męża jest cały czarny i brudzi. Jakość słaba. Jedna gwiazda za miłą obsługę i druga za wymianę krzyżyka na prezent. Choć się boje jakiej jakości jest i ten na prezent. Ogólnie człowiek zostawił tam kupę kasy, a ma bubel do kosza. Drugi raz już nie zrobię tam zakupów.
Bardzo nie polecam. niemal na każdym kolczyku pojawiły się jakieś czarne naloty/zdarcia, po których ropieją uszy (nawet po złocie próby 585, mam wątpliwości co do jakości kruszca). Złożenie reklamacji? (zakup przez internet). Produkt musi być kompletny-wraz z zawleczkami. na stronie zdjęć zawleczek nie ma, pani z obsługi też nie miała zamiaru mi przesłać jaki konkretnie typ zawleczek był dołączony, tak więc pomimo takiego bubla klient nie ma możliwości złożenia reklamacji. Nigdy więcej zakupów w tym miejscu.
W maju zamówiłam ze sklepu Marko złotą bransoletkę, której cena wynosiła ok 1000zł. Po miesiącu bransoletka rozerwała się podczas oglądania telewizji. Wcześniej w żaden sposób nie została uszkodzona. Wysłałam bransoletkę do naprawy gwarancyjnej. Pracownik sklepu odmówił uznania reklamacji, twierdząc, że bransoletka została zerwana przeze mnie. W ramach WYJĄTKU bransoletka została naprawiona. Tydzień później zerwała się kolejny raz Ale już nie miałam ochoty odsyłać jej i płacić 50’zl kolejny raz za sama wysyłkę. Do tej pory bransoletki nosiłam po 5 lat bez jakichkolwiek problemów. Tutaj po prostu jakość jest bardzo słaba. Dodatkowo gwarancja tak naprawdę jest tylko na papierze. Myślę, że po roku bransoletka będzie do wyrzucenia. Nigdy więcej biżuterii ze sklepu Marko!! Odradzam

Jak dojechać?

Marko Salon Jubilerski Zwycięstwa Białystok, Zwycięstwa 8D

Informacje ogólne:

Firma Marko to salon jubilerski z różnorodnym asortymentem biżuterii, oferujący klientom bogaty wybór wysokiej jakości produktów. Znajduje się w Białymstoku przy adresie Zwycięstwa 8D. Obsługa klienta stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście, a firma zapewnia dogodne godziny otwarcia, umożliwiające zakupy w wygodnym dla klienta czasie.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają różnorodność doświadczeń związanych z zakupami w sklepie Marko. Zwracają uwagę na istotne kwestie związane z jakością produktów oraz obsługą klienta. Wśród opinii znajdują się zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia, co daje pełny obraz relacji między firmą a klientami. Ważne jest, aby każdy konsument decydował na podstawie dostępnych informacji.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Marko znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zwycięstwa 8D w Białymstoku. Okolica ta oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz różnorodne punkty handlowo-usługowe, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla zakupów.

Kontakt:

Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez telefon: 786 989 164 lub odwiedzenie naszej strony internetowej: https://www.marko.pl/. Jeśli wolą Państwo odwiedzić nas osobiście, serdecznie zapraszamy pod adres: Zwycięstwa 8D, 15-703 Białystok, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.