Białystok - Salon Jubilerski

MARKO Białystok, Czesława Miłosza 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 791 791 209
 • Strona internetowa: http://www.marko.pl/
 • Adres: Czesława Miłosza 2, 15-265 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Gdy odwiedziłam salon w godzinach pracy trwała inwentaryzacja. Gdy stałam za zamkniętą kratą panie tylko na mnie patrzyły i traktowały jak powietrze. Gdy zapytałam o coś to z oburzeniem odpowiedziały że jest inwentaryzacja i patrzyły na mnie ze złością typu po co pani tu w ogóle przyszła Jestem stałą klientką Marko i w żadnym z salonów nie spotkałam się z takim zachowaniem, ani też nie czułam się tak niemile widziana.. To że jest inwentaryzacja nie znaczy że można być opryskliwym i traktować klientów jak intruzów. Dlatego nie polecam tej placówki.
Nie polecam, jakoś wyrobów tandetna. Bransoletka rozwaliła się po 3 miesiącach od zakupu a gwarancja nie została uznana… W dodatku po oddaniu na gwarancje waga produktu się zmniejszyła, czego Marko nie potrafi wytłumaczyć. Z pierścionka po kilku miesiącach użytkowania starła się próba złota.
Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc w doborze trzem sympatycznym Paniom pracującym a punkcie!
Nie polecam. Po pół roku noszenia kolczyków z jednego odpadła cyrkonia przez co kolczyk się złamał. Oczywiście kolczyki poszły do reklamacji, która została rozpatrzona negatywnie. Moim zdaniem coś takiego nie powinno się dziać z kolczykami wartymi ok. 300 zł. Radzę omijać ten sklep, zarówno stacjonarnie jak i online, szerokim łukiem. Dodam jeszcze, że kolczyki były noszone sporadycznie, a przy noszeniu codziennym nie powinno być tak, że (źle zamocowana) cyrkonia odpada (i przez to cały kolczyk się łamie) i nie można tego zareklamować. Straciliśmy tylko pieniądze i więcej nie kupimy nic z tego sklepu.
Nie polecam pierścionek z perła,dwa razy na palcu i perła odpadła oddany do reklamacji firma marko stwierdziła ze towar nie nosi wad nie polecam tej firmy wydałam tam kilka tysięcy a stracili za perłę za 5 zł są to oszuści

Jak dojechać?

MARKO Białystok, Czesława Miłosza 2

„`html

Informacje ogólne

Firma Marko to salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Czesława Miłosza 2 w Białymstoku. Oferuje szeroki wybór biżuterii, w tym pierścionki, bransoletki, kolczyki i wiele innych. Obsługa jest profesjonalna, a atmosfera sprzyjająca spokojnemu zakupowi. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00. Zapewniamy, że nasza biżuteria zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w każdy dzień tygodnia.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów są zróżnicowane. Niektórzy klienci skarżą się na jakość i trwałość zakupionej biżuterii, podczas gdy inni chwalą profesjonalną obsługę i szeroki wybór produktów. Zalecamy ostrożność przy wyborze biżuterii w salonie Marko i zwracamy uwagę na gwarancję i reklamacje oferowane przez firmę.

Lokalizacja

Salon jubilerski Marko znajduje się w centralnej części Białegostoku, w pobliżu Galerii Handlowej. Okolica jest dobrze skomunikowana, co ułatwia dotarcie do salonu zarówno przy użyciu transportu publicznego, jak i własnego samochodu. W najbliższej okolicy znajdują się restauracje, sklepy i inne punkty usługowe, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego, pełnego atrakcji dnia.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Marko, można zadzwonić pod numer telefonu 791 791 209, odwiedzić stronę internetową pod adresem http://www.marko.pl/ lub udać się osobiście do salonu jubilerskiego zlokalizowanego przy ul. Czesława Miłosza 2 w Białymstoku.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.