Mielec - Salon Jubilerski

LoNbard Mielec Skup Złota Joker Mielec, Pisarka 14/Lok 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 692 990 449
 • Strona internetowa: http://allegro.pl/uzytkownik/Jokerlonbard
 • Adres: Pisarka 14/Lok 5, 39-300 Mielec, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–21:00
  • wtorek: 08:00–21:00
  • środa: 08:00–21:00
  • czwartek: 08:00–21:00
  • piątek: 08:00–21:00
  • sobota: 08:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Lokal w dobrej lokalizacji. Bardzo miła obsługa. Pracownice bardzo pomocne, rzetelnie wykonują swoją pracę. Do każdego klienta i przedmiotu mają indywidualne podejście. Gorąco polecam. Nie mam zastrzeżeń do tego miejsca.
Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi,jak i z zakupionego fotela. Polecam Lombard Joker, sprawna sprzedaż, bezproblemowa z indywidualnym podejściem do klienta.Mam nadzieję że to pierwszy i nie ostatni zakup w tym miejscu.
Przyszedłem sceptycznie nastawiony do tego miejsca. Urzekła mnie obsługa pracownicy która wszystko wytłumaczyła i pomogła w zakupie prezentu na święta. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Mam nadzieję ze to będzie najlepszy lombard w Mielcu ja co prawda przyszedłem kupić rzecz z wystawy a okazało się że po bardzo dobrej cenie sprzedałem kilka rzeczy których nie używałem w domu. Będę odwiedzał to miejsce z czysta przyjemnością pozdrawiam i polecam Panią Kasie która była we wigilię z która tak dobrze prowadziło się negocjacje
Poszukiwałem słuchawek bezprzewodowych w miarę w rozsądnej korelacji cena- jakość. Tutaj udało mi się znaleźć fajny egzemplarz w bardzo korzystnej cenie. Obsługa i podejścia do klienta rewelacja. Bardzo fajny punkt. Polecam
Bardzo miła sympatyczna obsługa. Bardzo pomocna! Polecam!

Jak dojechać?

LoNbard Mielec Skup Złota Joker Mielec, Pisarka 14/Lok 5

Informacje ogólne:

Lombard Joker to salon jubilerski zlokalizowany w Mielcu, Polska. Firma oferuje bogaty wybór biżuterii, zegarków oraz innych unikalnych przedmiotów. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna, zawsze gotowa do udzielenia pomocy i doradzenia klientom. Lokalizacja jest dogodna, a godziny otwarcia elastyczne, umożliwiając wizytę nawet po godzinach pracy. The Lombard Joker zaprasza do skorzystania z szerokiej gamy produktów oraz profesjonalnej i serdecznej obsługi.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zachwyt nad obsługą oraz szerokim wyborem produktów w Lombardzie Joker. Miła atmosfera i indywidualne podejście do klienta stanowią znaczące atuty tej firmy. Pozytywne opinie odzwierciedlają wysoką jakość usług i satysfakcję klientów z dokonanych zakupów. Lombard Joker cieszy się uznaniem klientów za profesjonalizm, rzetelność i wysoką jakość świadczonych usług.

Lokalizacja:

Sklep jubilerski Lombard Joker znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w Mielcu. Zlokalizowany blisko centrum miasta, zapewnia dogodny dostęp dla klientów. Okolica charakteryzuje się urozmaiconą infrastrukturą handlową oraz różnorodnymi punktami usługowymi, co stanowi dodatkową zaletę dla odwiedzających.

Kontakt:

Skontaktuj się z firmą Lombard Joker pod numerem telefonu 692 990 449, odwiedzając ich stronę internetową http://allegro.pl/uzytkownik/Jokerlonbard lub odwiedzając ich siedzibę pod adresem: Pisarka 14/Lok 5, 39-300 Mielec, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.