Nysa - Salon Jubilerski

Kunszt. Firma jubilerska. Wąsowicz M. Nysa, Celna 10

Informacje o firmie:

 • Telefon: 602 229 590
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/Jubiler-Kunszt-101303378659721/
 • Adres: Celna 10, 48-300 Nysa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–17:00
  • wtorek: 11:00–17:00
  • środa: 11:00–17:00
  • czwartek: 11:00–17:00
  • piątek: 11:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Po rozwodzie chciałam sprzedać w tym miejscu swój pierścionek zaręczynowy. Pani uznała, że nie jest ze złota, bo ma tylko próbę, która jest nic nie warta, po czym użyła na nim pilnika. Okazało się, że pierścionek jest ze złota, a Pani (bez przeprosin oczywiście) położyła go po prostu na ladzie i schowała się w jakiejś kanciapie. Bardzo prymitywne zachowanie. Pierścionek został zniszczony. Nie został tam sprzedany i nie uzyskałam też naprawy. Poziom niżej dna. Nie polecam.
Bardzo polecam! Miła obsługa, Panie zawsze pomogą. Duży wybór asortymentu, wysoki poziom usług.
Witam Polecam z czystym sumieniem Panie które tam sprzedają zawsze podchodzą inwidualnie do klienta i słuchają co oczekuje klient zawsze tam kupuje bo obsługa jest na 100%
Pani która mnie obsługiwała była niemiła, zero kontaktu,miałam wrażenie,że nie mogła się doczekać kiedy wyjdziemy .Nie polecam,bo tylko humor można sobie popsuć.
Srebrny łańcuszek z wisiorkiem, który kupiłam miał pochodzić z najnowszej dostawy. Jak się później okazało ani z kunsztem ani z nowością nie miał nic wspólnego. Podczas noszenia strasznie mnie drapał, więc dokładnie go obejrzałam. Okazało się, że został rozerwany, a ktoś bardzo nieumiejętnie połączył jego oczka za pomocą zwykłego drutu, który byle jak zawinął, zostawiając ostre zakończenia. Doliczając koszty ewentualnej naprawy kupiłabym pełnowartościowy i przede wszystkim nowy łańcuszek w znanym i sprawdzonym sklepie jubilerskim. Niestety w Nysie byłam przejazdem, więc nie mam możliwości zwrócenia go. Zakupy robiłam dość szybko, dlatego nie zauważyłam uszkodzenia. Moim zdaniem to żaden sklep jubilerski, a zwyczajni oszuści, którzy skupują używaną, uszkodzoną biżuterię. Następnie jak najniższym kosztem naprawiają ją na słowo honoru i sprzedają jako nową. Serdecznie odradzam!

Jak dojechać?

Kunszt. Firma jubilerska. Wąsowicz M. Nysa, Celna 10

Informacje ogólne

Firma jubilerska „Kunszt” mieści się pod adresem Celna 10, 48-300 Nysa, Polska. Oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi jubilerskie. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście. Godziny otwarcia obejmują poniedziałek do piątku w godzinach 11:00–17:00 oraz sobotę od 10:00 do 14:00. Miejsce to zostało ocenione przez klientów, co dostarcza wyjątkowe doświadczenia.

Podsumowanie opinii

Firma „Kunszt” cieszy się zróżnicowanymi opiniami klientów. Jednakże, większość osób chwali profesjonalną i miłą obsługę oraz duży wybór asortymentu. Niestety, pojawiły się także negatywne opinie związane z jakością biżuterii i zachowaniem personelu.

Lokalizacja

Firma znajduje się w centrum Nysy, niedaleko głównych atrakcji turystycznych. Okolica oferuje różnorodność sklepów, restauracji oraz udogodnień dla mieszkańców i odwiedzających miasto.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą „Kunszt” pod numerem telefonu 602 229 590 lub odwiedź ich stronę internetową www.facebook.com/Jubiler-Kunszt. Istnieje także możliwość osobistego odwiedzenia siedziby firmy pod adresem Celna 10, 48-300 Nysa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.