Przemyśl - Salon Jubilerski

Kuba Gold Przemyśl, Grunwaldzka 13

Informacje o firmie:

  • Telefon: 795 909 795
  • Strona internetowa: http://www.marexchelm.pl/
  • Adres: Grunwaldzka 13, 37-700 Przemyśl, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Ogromny wybór biżuterii i bardzo przystępne ceny, kupiłem naszyjnik, narzeczona jest zachwycona!

Jak dojechać?

Kuba Gold Przemyśl, Grunwaldzka 13

„`html

Informacje ogólne

Firma Kuba Gold, mieszcząca się pod adresem Grunwaldzka 13, 37-700 Przemyśl, oferuje bogaty wybór biżuterii w atrakcyjnych cenach. Klienci chwalą obsługę oraz szeroki asortyment dostępny w salonie jubilerskim. Niewątpliwym atutem jest również dogodna lokalizacja, co sprawia, że firma jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą ogromny wybór biżuterii oraz atrakcyjne ceny. Pozytywne opinie na temat obsługi i zakupów świadczą o pozytywnym wizerunku firmy. Względem opinii klientów, firma jest określana jako miejsce oferujące doskonałą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę.

Lokalizacja

Salon jubilerski Kuba Gold znajduje się w atrakcyjnej okolicy w samym centrum Przemyśla. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe, co umożliwia połączenie zakupów z innymi atrakcjami miejsca.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu poprzez numer telefonu: 795 909 795, odwiedzenie strony internetowej: www.marexchelm.pl oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Grunwaldzka 13, 37-700 Przemyśl, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.