Salon Jubilerski - Skierniewice

KARAT Salony Jubilerskie Sp. z o.o. Skierniewice Skierniewice, Rynek 8

Informacje o firmie:

 • Telefon: 605 667 307
 • Strona internetowa: http://jubilerskierniewice.pl/
 • Adres: Rynek 8, 96-100 Skierniewice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Panie przemiłe! Bardzo profesjonalna obsługa, świetnie potrafią doradzić w czym kobiecie jest najlepiej ❤️ bardzo duży wybór w przystępnych cenach, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ❤️
Po zmniejszeniu pierścionka nie otrzymaliśmy złota. Za to usłyszeliśmy słowa Niech się Państwo cieszą, bo zmniejszenie pierścionka jest o wiele droższe. Narzeczony był zapewniany przed zakupem, iż ewentualne zmiany są wliczone w cenę. Jednakże jak się zostawi pieniądze, to zasady w owym salonie są szybko zmieniane. Nie polecam kupować pierścionków ukochanym w tym salonie. Problemy ze zmniejszeniem, oddaniem pieniędzy, czy wymianą pierścionka na nowy.
Przyszli klienci tego sklepu! Uważajcie. Przyszedłem z narzeczoną kupić pierścionek. Przymierzała kilka, zdecydowaliśmy się na jeden. Sprzedawczyni brakowało jednego na paletce, patrzyła się na nas jak na złodziei, czy nie schowaliśmy go gdzieś… Znalazła go w paletce, szefowa w ramach przeprosin proponowała rabat. Pierwszy i ostatni raz tam byliśmy. Narzeczonej ten dzień zostanie na długo, jeśli nie do końca życia. Oczywiście poszliśmy do innego jubilera. Uważajcie na tego jubilera!
Super sklep. W Karacie wszystko jest zawsze pięknie wyeksponowane i jest duży wybór. Ja polecam Karat. Po zakupach biżuterii zawsze poprawia mi się humor. Tym bardziej, że mają bardzo dobre ceny i umieją zadowolić klienta. Kupując łańcuszek czy bransoletkę zawsze mogę liczyć na dobranie w atrakcyjnych cenach kolczyków.
Polecam zakupy w Salonach Jubilerskich Karat! Przyjemnie jest robić tam zakupy. Zawsze miła i fachowa obsługa, nawet jeśli masz dylemat to uzyskasz fachową podpowiedź. Znajdę tu prezent na każdą okazję! Polecam każdemu!

Jak dojechać?

KARAT Salony Jubilerskie Sp. z o.o. Skierniewice Skierniewice, Rynek 8

Oto przykładowy opis w HTML zawierający podane sekcje:

Informacje ogólne

Firma KARAT to salon jubilerski zlokalizowany w Skierniewicach. Oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Salon jest otwarty w wygodnych godzinach, co pozwala klientom na wygodne zakupy. Znajduje się na Rynku 8, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców oraz turystów.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów odzwierciedlają różnorodność doświadczeń. Wśród nich są pozytywne relacje z profesjonalną obsługą oraz asortymentem. Jednakże zdarzają się także negatywne opinie, które wskazują na konieczność poprawy obsługi klienta.

Lokalizacja

Salon jubilerski KARAT mieści się przy Rynku 8 w Skierniewicach. Ta lokalizacja gwarantuje dogodny dostęp do innych atrakcji na terenie miasta, takich jak restauracje, kawiarnie czy zabytki. To idealne miejsce dla klientów poszukujących biżuterii w urokliwej okolicy.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą poprzez numer telefonu: 605 667 307. Możesz także odwiedzić ich stronę internetową: http://jubilerskierniewice.pl/. Fizycznie znajdziesz ich pod adresem: Rynek 8, 96-100 Skierniewice, Polska.

Mam nadzieję, że spełniło to Twoje oczekiwania! Jeśli masz jakieś inne pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, daj mi znać.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.