Lubin - Salon Jubilerski

Jubitom (Cuprum Arena) Lubin, ul. W. Gen

Informacje o firmie:

 • Telefon: 667 678 331
 • Strona internetowa: http://www.jubitom.com/
 • Adres: ul. W. Gen, Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jestem trudnym klientem i często niezdecydowanym więc podziwiam panie, które mają mnóstwo cierpliwości i są bardzo pomocne w wyborze! Najczęściej nawet nie zaglądam do innych sklepów jubilerskich ponieważ żaden nie ma tak sympatycznej i znającej się na swojej pracy obsługi. Te panie pracują z zamiłowania i są przemiłe dla klienta a to jest bardzo ważne ! Z pewnością jest to moje ulubione miejsce. Bardzo serdecznie polecam !
Wyboru dla siebie nie miałem zbyt wielkiego. Jak dla mnie kolekcje dla Kobiet po 60. Obsługa bardzo profesjonalna ale wolałbym nie widzieć przewracania oczami i nie słyszeć stękania podczas pomocy. Rozumiem ciężki dzien i ogolnie okres przed świętami oraz to, że moge byc irytujacy bo slysze to czesto. W pracy jestesmy pracownikami wiec moze troszkę lepiej ukrywajmy nasze grymasy. Przykre jest to.
Sklepik niewielki, za to ciekawy wybór biżuterii damskiej i męskiej. Nietanio, ale też i bez zbytnie przesady jeśli chodzi o ceny produktów. Panie z obsługi bardzo miłe, pomocne i cierpliwie znoszą niezdecydowanie klienta. Fachowo doradza, ale jednocześnie nie narzucają się i nie wciskają na siłę czegoś czego kupić się nie chce. Bardzo pozytywne wrażenie.
Poziom obsługi rodem z filmów Stanisława Barei z czasów słusznie minionego PRL-u. Niestety pani była tak zainteresowana moją osobą że nawet dzień dobry i do widzenia nie odpowiedziała, bo wazniejsza byla rozmowa z kolegą. Obsługa dramat
Wyposażenie salonu i dostępność produktów standardowa. Niestety ogromny minus za obsługę! Przyszliśmy z narzeczonym przymierzyć bransoletkę innego rozmiaru niż zakupioną 3h wcześniej. Pani ekspedientka zachowała sie w sposób wysoce nieprofesjonalny mierząc mnie wzrokiem i mówiąc z dąsem, cyt. „używaną biżuterię to chyba nie bardzo wymieniać”. Sytuacja z niemiłą obsługą powtarza się już po raz kolejny – moze powinni Państwo zapewnić obsługę na poziomie produktów, ktore sprzedajecie!

Jak dojechać?

Jubitom (Cuprum Arena) Lubin, ul. W. Gen

„`html

Informacje ogólne

Jubitom to salon jubilerski zlokalizowany przy ul. W. Gen, Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska. Firma oferuje różnorodny asortyment biżuterii damskiej i męskiej. Obsługa cechuje się profesjonalizmem, cierpliwością i pomocą w doborze produktów. Godziny otwarcia to poniedziałek-piątek od 09:00 do 21:00, sobota od 10:00 do 21:00.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą firmę za miłą i profesjonalną obsługę, ciekawy wybór biżuterii oraz pomocne doradztwo. Niektórzy zwracają uwagę na pozytywny i sympatyczny personel, podczas gdy inni skupiają się na negatywnym doświadczeniu związanych z obsługą.

Lokalizacja

Salon jubilerski Jubitom znajduje się w pobliżu Cuprum Arena w Lubinie. Okolica oferuje różnorodne atrakcje, sklepy i restauracje, tworząc przyjemne otoczenie dla klientów odwiedzających salon.

Kontakt

Skontaktuj się z Jubitom pod numerem telefonu 667 678 331 lub odwiedź stronę internetową http://www.jubitom.com/ aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Możesz także odwiedzić ich salon jubilerski przy ul. W. Gen, Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.