Radom - Salon Jubilerski

Jubiler-Złotnik-Grawer Pracownia Złotnicza – Piotr Szymański Radom, Jacka Malczewskiego 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 505 926 133
 • Strona internetowa: http://www.jubilerradom.pl/
 • Adres: Jacka Malczewskiego 2, 26-609 Radom, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Fachowe doractwo, miła obsługa a do tego duży wybór. Polecam Pana Piotra który do każdego klienta podchodzi indiwidualnie i z zaangażowaniem
Byłem tutaj naprawić naszyjnik złoty porwany w 2 miejscach (złoto 585) za samo lutowanie zapłaciłem 60 zł , za przedłużkę że złota 585 zapłaciłem 50 zł, ceny są przystępne i bardzo miła obsługa polecam
Kupiłam kolczyki które po dwóch dniach się popsuły, oberwała się zawieszka. Gdy poszłam z reklamacją pan mi kazał zapłacić za reperację sugerował że to z mojej winy się popsuły. Jestem nie zadowolona z zakupu , biżuteria źle wykonana nie solindnie
Niewielki zakład ale z dużym wyborem. Prowadzi usługi złotnicze.
Korzystam z usług tej firmy od bardzo dawna. Bardzo duży wybór biżuterii na każdą okazję. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. A rzeczy oddane do naprawy bądź polerki wyglądają jak nowe. Szczerze polecam!!!

Jak dojechać?

Jubiler-Złotnik-Grawer Pracownia Złotnicza - Piotr Szymański Radom, Jacka Malczewskiego 2

Informacje ogólne:

Firma Jubiler Radom to salon jubilerski z bogatym asortymentem biżuterii. Znajduje się pod adresem Jacka Malczewskiego 2, w mieście Radom. Oferuje wysokiej jakości usługi złotnicze oraz miłą obsługę. Godziny otwarcia są bardzo elastyczne, co pozwala klientom dostosować wizytę do własnego harmonogramu. Dodatkowo, możesz skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 505 926 133 lub odwiedzić stronę internetową www.jubilerradom.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów jednoznacznie wskazują na wysoką jakość usług świadczonych przez firmę Jubiler Radom. Klienci chwalą fachowe doradztwo, miłą obsługę oraz duży wybór biżuterii. Istnieje także pozytywne nastawienie do usług naprawczych, gdzie biżuteria po reperacji wygląda jak nowa. Jednak należy również mieć świadomość, że opinie różnią się, a niektórzy klienci wyrażają swoje niezadowolenie z jakości zakupionych produktów. Warto zatem zwrócić uwagę na doświadczenia innych klientów, ale także skontaktować się bezpośrednio z firmą, aby uzyskać informację dopasowaną do własnych potrzeb.

Lokalizacja:

Firma znajduje się przy Jacka Malczewskiego 2 w Radomiu. Okolica charakteryzuje się dogodnym dojazdem komunikacją miejską i alternatywnymi środkami transportu. W pobliżu można znaleźć różnorodność sklepów oraz punktów usługowych, co sprzyja wygodnym zakupom i realizacji codziennych potrzeb.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą Jubiler Radom poprzez numer telefonu: 505 926 133 lub odwiedzenie strony internetowej www.jubilerradom.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji. Dodatkowo można odwiedzić siedzibę firmy pod adresem: Jacka Malczewskiego 2, 26-609 Radom, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.