Radom - Salon Jubilerski

Jubiler Skorpion. Biżuteria i zegarki Radom, Bolesława Chrobrego 1/Lokal 083

Informacje o firmie:

 • Telefon: 509 837 050
 • Strona internetowa: http://www.jubilerskorpion.pl/
 • Adres: Bolesława Chrobrego 1/Lokal 083, 26-600 Radom, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam tego salonu. Obsługa bardzo nie miła (mam na myśli panią blondynkę), jakby robiła łaskę że ktokolwiek ich o coś prosi. Przyszliśmy z narzeczonym prosić o korektę pierścionka zaręczynowego. Na miejscu okazało się, że pierścionek jest jeszcze większy niż mój narzeczony został poinformowany przy zakupie, a więc niestety potrzebna jest nam spora korekta. Pani wiedząc, że jest to pierścionek zaręczynowy powinna nas uspokoić i zapewnić, że zrobią co w ich mocy. Zamiast tego patrzyła na nas bardzo kpiącym wzrokiem i mówiła, że nic nie poradzi. Bardzo nieprofesjonalne podejście do tematu. Mam nadzieję, że chociaż korekta będzie zrobiona poprawnie:)
Najgorszy sklep jubilerski jaki znam. Obsługa nie miła, plus brak pomocy w wymianie czy uznawaniu gwarancji na towarze.
Najgorszy jubiler w gareij kupiłam kolczyki po tygodniu oczko wypadło nie uznali gwarancji i nie odali kasy a obsługa była bardzo nie pszyjemna nie polecam tam kupiwac
Nie polecam obrączek z tej firmy, grawer zrobiony bardzo słabo, bo roku czasu prawie wcale nie widoczny. Kiedy chciałam złożyć reklamacje Pani powiedziała że mogą i tak jej nie uwzględnić, albo będę musiała za nią za zapłacić
Nie polecam, raz założony pierścionek i już wypadło oczko, brak możliwości zwrotu. Masakra omijać szarokim łukiem.

Jak dojechać?

Jubiler Skorpion. Biżuteria i zegarki Radom, Bolesława Chrobrego 1/Lokal 083

Informacje ogólne

Firma jubilerska „Jubiler Skorpion” mieści się w Radomiu, przy ulicy Bolesława Chrobrego 1. Specjalizuje się w sprzedaży biżuterii oraz zegarków. Klienci chwalą sobie duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny. Obsługa charakteryzuje się profesjonalizmem i uprzejmością, zawsze służąc fachową pomocą i doradztwem. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, co stanowi dodatkowy atut. Firma jest łatwo dostępna zarówno osobiście, pod wskazanym adresem, jak i telefonicznie, pod numerem 509 837 050, oraz poprzez stronę internetową www.jubilerskorpion.pl.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różne opinie na temat „Jubiler Skorpion”. Negatywne opinie dotyczą nieprofesjonalnego podejścia obsługi oraz problemów z gwarancją i reklamacjami. Rekomendując firmę, warto zwrócić uwagę na te aspekty i zadbać o zapewnienie lepszej obsługi klienta.

Lokalizacja

Firma znajduje się w centrum Radomia, co zapewnia łatwy dostęp z różnych części miasta. Okolica oferuje także różne atrakcje, takie jak restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów, którzy planują odwiedzić „Jubiler Skorpion”.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą „Jubiler Skorpion”, może to zrobić poprzez telefon: 509 837 050 lub odwiedzić ich stronę internetową: www.jubilerskorpion.pl. Możesz także udać się osobiście pod adres: Bolesława Chrobrego 1/Lokal 083, 26-600 Radom, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.