Łódź - Salon Jubilerski

JUBILER Sklep Jubilerski i Pracownia Złotnicza Jarosław Czarnecki Łódź, Zgierska 18

Informacje o firmie:

 • Telefon: 42 654 09 89
 • Strona internetowa: https://www.jubilerczarnecki.pl/
 • Adres: Zgierska 18, 91-002 Łódź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Dużej klasy rzemieślnik a dokładniej – mistrz jubilerski. Oferuje ciekawe wzornictwo wyrobów ze srebra u złota po przystępnych cenach; również naprawy. Nasze obrączki ślubne urodziły się właśnie w tej pracowni.
Nie polecam tego Jubilera ! Oddałam łańcuszek do naprawy . Pan gwarantował ze będzie to wykonane dobrze . Po przybyciu na miejsce gdy zobaczyłam swoj łańcuszek bylam zawiedziona . Pani oraz Pan który pracuje w tym sklepie stwierdził że rzeczywiście praca została wykonana źle. Było to dla mnie ważna pamiątka która została oszpecona . Nie polecam tego miejsca nikomu ! Tragedia
Nie polecam oddałam złote produkty do przetopienia, na obrączki, dużo więcej niż wynosiła waga obrączek, wystarczyło wziąć tyle złota ile było potrzeba plus ewentualne wagę, która rzekomo ulega ulotnieniu w trakcje przetopu. Właściciel wziął połowę ponad połowę wagi obrączek więcej i doliczył od wszystkiego ulotnienie się złota. Czyli kosztowało to mnie znaczniej więcej i pozbyłam się złota, bo jubiler nie odliczył tyle ile powinno być tylko tyle ile do niego będzie dobrze. Omijam szerokim łukiem. Podobno dobrzy ludzie idą do nieba, słyszałam że zbawieni, gdzie pójdzie ktoś taki czytając jego opinie?
Bardzo dziękuję P.Michałowi Czarneckiemu (juniorowi) z Pracowni Złotniczej przy ul.Zgierskiej 18 za wykonanie duplikatu zgubionego przeze mnie pamiątkowego pierścionka.Pierścionek został odtworzony prawie dokładnie i zgodnie z ustalonym terminem.Należy również podkreślić uprzejmość i empatię p.Michała.Bardzo polecam tę Pracownię.
Nie polecam. Łańcuszek został potraktowany jak u Pani na jednym ze zdjęć… Ogniwa złączone i nieruchome. W drugim trzeba było tylko zawiesić kółeczko na odpowiednie ogniwo bo odpadła cześć na której wisiało i nie została dosztukowaną tylko kółko zawieszone zostało bezpośrednio do łańcuszka . Jest ich kilka wiec widać ze to jedno jest inaczej przymocowane. Szkoda pieniędzy. Szkoda tez oszpecenia wartościowych rzeczy z serca i sentymentu.

Jak dojechać?

JUBILER Sklep Jubilerski i Pracownia Złotnicza Jarosław Czarnecki Łódź, Zgierska 18

Informacje ogólne:

Firma „Jubiler Sklep Jubilerski i Pracownia Złotnicza Jarosław Czarnecki” oferuje wysokiej jakości wzornictwo wyrobów ze srebra i złota, w tym obrączki ślubne oraz naprawy. Znajduje się pod adresem Zgierska 18, 91-002 Łódź, Polska. Godziny otwarcia obejmują poniedziałek do soboty, a strona internetowa firmy zapewnia dodatkowe informacje i możliwość kontaktu.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają różne opinie dotyczące firmy. Z jednej strony zachwycające komentarze dotyczące mistrzowskiego rzemiosła i empatycznej obsługi, a z drugiej strony negatywne opinie dotyczące napraw i obsługi klienta. Potencjalni klienci mogą wziąć pod uwagę obie strony przed zdecydowaniem o współpracy.

Lokalizacja:

Okolica w pobliżu firmy „Jubiler Sklep Jubilerski i Pracownia Złotnicza Jarosław Czarnecki” jest dogodnie położona w centrum Łodzi, co ułatwia dostęp klientom z różnych części miasta. Zgierska 18 jest dobrze skomunikowana i posiada różnorodne punkty usługowe oraz gastronomiczne.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą „Jubiler Sklep Jubilerski i Pracownia Złotnicza Jarosław Czarnecki”, można skorzystać z numeru telefonu 42 654 09 89, odwiedzić ich stronę internetową www.jubilerczarnecki.pl lub udać się osobiście pod adres Zgierska 18, 91-002 Łódź, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.