Ruda - Salon Jubilerski

Jubiler SK Ruda Śląska Nowy Bytom Ruda, Piotra Niedurnego 30

Informacje o firmie:

 • Telefon: 571 421 352
 • Strona internetowa: https://zlotnik-zegarmistrz.pl/
 • Adres: Piotra Niedurnego 30, 41-709 Ruda Śląska, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam zmienić szyld, nie ma ani złotnika ani zegarmistrza. Sama usługa – uzupełnienie kamyczka w pierścionku, wykonane nieestetycznie, byle jak, przyklejone niżej niż pozostałe kamienie
Bardzo duży wybór, realizowane są zamówienia inywidualne pod klienta. Można wykonać dodatkowo grawer dzięki czemu prezent jest spersonalizowany i wyjątkowy. To już moje drugie zamówienie w tym miejscu i jestem bardzo zadowolona z jakości . Polecam
dziś odebrałem srebrny łańcuszek oddany do naprawy po zerwaniu. naprawiony dobrze ale w domu okazalo się ze jest krótszy o ok 5 cm… reklamacji złożyć nie mogę.. odebrałem, nie sprawdzilem wagi przy odbiorze, chociaż pani ważyła jak go zostawiałem. tego się nie spodziewałem… dziwne, chyba już tam nie wrócę.
Polecam wszystkim tego jubilera. Bogaty asortyment w bardzo przystępnych cenach. Bez porównania do sieciówek, gdzie ceny są z kosmosu, a wybór dość mały. Miła obsługa, która zawsze coś doradzi. Dodatkowy plusem jest zabytkowy obiekt, w którym znajduje się jubiler, który jest jedną z perełek architektury Śląska. Polecam!
Polecam w 100 %. Dzisiaj odebralam pierścionek jest super. Bardzo miła obsługa, która umie doradzić. Z całą pewnością mogę polecić jubilera . 🙂

Jak dojechać?

Jubiler SK Ruda Śląska Nowy Bytom Ruda, Piotra Niedurnego 30

Informacje ogólne

Firma jubilersko-zegarmistrzowska znajdująca się pod adresem Piotra Niedurnego 30, 41-709 Ruda Śląska to miejsce, które oferuje szeroki asortyment biżuterii i zegarków, z możliwością realizacji zamówień indywidualnych. Klienci cenią sobie miłą obsługę i możliwość spersonalizowania prezentów dzięki grawerowi. Salon jubilerski jest otwarty od poniedziałku do soboty, oferując elastyczne godziny pracy, z wyjątkiem niedzieli. Możliwy kontakt z firmą poprzez numer telefonu 571 421 352 lub odwiedzenie strony internetowej zlotnik-zegarmistrz.pl.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różne opinie na temat firmy, od zachwytu nad bogatym asortymentem i profesjonalną obsługą, po zgłoszenia reklamacyjne dotyczące jakości wykonanych usług. Niemniej jednak, większość opinii jest pozytywna, zachęcając do skorzystania z oferty i cieszenia się z zakupów w miejscu, które umie doradzić i zapewnić zadowolenie z zakupów.

Lokalizacja

Firma mieści się w miejscu, które jest jedną z perełek architektury Śląska, co stanowi dodatkową atrakcję dla odwiedzających. Okolica oferuje również wygodny dostęp do podstawowych usług, restauracji i sklepów, tworząc przyjazne środowisko dla klientów.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą, zadzwoń pod numer 571 421 352, odwiedź stronę internetową zlotnik-zegarmistrz.pl, lub odwiedź osobiście salon jubilerski pod adresem Piotra Niedurnego 30, 41-709 Ruda Śląska, Polska. Zapraszamy!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.