złote kolczyki gwiazdki 585
Piaseczno - Salon Jubilerski

Jubiler SILVER & GOLD Piaseczno Piaseczno, Szkolna 13/43

Informacje o firmie:

 • Telefon: 883 942 444
 • Strona internetowa: https://jubiler-silver-gold.business.site/
 • Adres: Szkolna 13/43, 05-500 Piaseczno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Cóż, miało być dwa tygodnie oczekiwania a był ponad miesiąc. Po miesiącu moja wizyta w piątek – będzie na poniedziałek góra wtorek. Przychodzę kolejny raz aż w czwartek a Pani się jeszcze pyta czy dostałam smsa -oczywiście nie gotowe. Skopana oxyda i dorobiona szyna w pierścionku chyba lutowana na szybko bo z zagłębieniami na łączeniach. Dodam, że za każdym razem miła Pani zadawała pytanie fachowcom na zapleczu, więc takie olanie klienta nie jest jej winą. Biedna świeci oczami za nierzetelnych jubilerów. Porażka.
Bardzo miła i fachowa obsługa w salonie jubilerskim w Lublińcu. Pani Janina i Pan Jacek chętnie pomagają w trudnym wyborze biżuterii. Są bardzo kompetentni,sympatyczni i uprzejmi. Zakupy w tym salonie to sama przyjemność. GORĄCO POLECAM
Ja niestety, w przeciwieństwie do poprzedników, jestem zmuszony zostawić bardzo negatywną opinię. Sam zainteresowałem się tym jubilerem ze względu na dużą ilość znajomych, którzy wykonywali w tym miejscu obrączki i zdecydowanie mi go polecali. W związku z tym postanowiłem zamówić tutaj pierścionek zaręczynowy na konkretny wzór. Jak się później okazało – obrączkami i pierścionkami zaręczynowymi zajmują się zupełnie inni panowie i to tego drugiego będzie dotyczyła opinia: Początkowo niby wszystko szło w porządku – pierwsze wrażenie pozytywne, pan przez telefon miły i zamowienie złożone. Problem pojawił się już na miejscu przy odbiorze zamówienia (sobota) – pierścionek absolutnie nie zgadzał się z wysłanym wzorem (poza przynajmniej faktem, że był z białego złota). Pan wziął błąd na siebie, przyznał mi rację i obiecał, że pierścionek poprawi. Od tamtego momentu zaczęło się zwodzenie i kłamanie. Pierścionek miał być na wtorek, zadzwoniłem w czwartek – już zaraz będzie gotowy, zaraz SMS się pojawi. W kolejny wtorek dowiedziałem się (oczywiście sam musiałem zadzwonić), że pierścionek jednak będzie robiony od nowa bo poprawki się nie udały, kiedy spytałem w jakim terminie się mam go spodziewać – najbliższy piątek, w ostateczności poniedziałek. Dodatkowo w międzyczasie dowiedziałem się od pana, że każdy klient to by chciał mieć od razu poprawki zrobione i on czasu nie ma (kiedy za każdym razem dzwoniłem po przewidywanym przez niego terminie, a cała sprawa była związana z wykonaniem przez niego niezgodnego ze wzorem pierścionka) Koniec końców we wtorek wciąż nie było odpowiedzi, a wiadomość SMS o rezygnacji z zamówienia została zwyczajnie zignorowana. Czy pierścionek po prostu nawet nie został wykonany, a jako ten zamówiony pan próbował wcisnąć mi jakiś z wystawy? Czemu pan po prostu sam nie wycofał się z zamówienia, jeśli wszystko wskazywało na to, że po prostu nie chciał/nie potrafił go wykonać? Ciężko na te pytania odpowiedzieć, pewne za to jest pana nieprofesjonalne zachowanie, które zmarnowało mi masę nerwów i przede wszystkim czasu (koniec końców łącznie z oczekiwaniem na zamówienie zmarnowałem ponad miesiąc!). W skrócie: biorąc pod uwagę opinie innych osób, w tym z mojego najbliższego grona obrączki są w dobrej cenie i dobrze wykonywane, ale jeśli chcecie zamówić pierścionek zaręczynowy – lepiej zaoszczędzić nerwy i poszukać go gdzie indziej. Szczególnie jeśli miałoby się go oddawać do poprawek/zmiany rozmiaru i dalej męczyć się z tak niesłowną osobą.
Polecam usługi, ceny produktów i usług bardzo przyjazne dla potencjalnych nabywców. Wykonuje naprawy biżuterii, których nie podejmuje się nawet producent : ) Nie korzystam z usług nikogo innego, po prostu są najlepsi
Najlepszy salon jubilerski na Mazowszu.Żona z córką korzysta z ich usług wielokrotnie. Konkurencyjne ceny, super biżuteria, profesjonalna i przemiła obsługa. Polecam !!!

Jak dojechać?

Jubiler SILVER & GOLD Piaseczno Piaseczno, Szkolna 13/43

Informacje ogólne

Firma „Jubiler Silver & Gold” to salon jubilerski zlokalizowany w Piasecznie. Oferuje szeroki wybór biżuterii, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Można tu znaleźć pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, naszyjniki, zegarki, oraz usługi związane z naprawą biżuterii. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem niedzieli. Znajduje się pod adresem Szkolna 13/43, a kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie pod numerem 883 942 444 lub odwiedzając ich stronę internetową tutaj.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów odzwierciedlają zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Zaleca się zachęcenie klientów do osobistego zapoznania się z ofertą firmy, a także do przyjaznego kontaktu i uzyskania dodatkowych informacji.

Lokalizacja

Salon jubilerski znajduje się w pobliżu centrum Piaseczna, niedaleko ulicy Szkolnej. W okolicy można znaleźć sklepy, restauracje oraz inne punkty handlowo-usługowe. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp i wygodne parkowanie dla klientów salonu.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu poprzez numer telefonu 883 942 444 lub odwiedzenie strony internetowej firmy tutaj. Dodatkowo serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego znajdującego się pod adresem: Szkolna 13/43, 05-500 Piaseczno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.