Lubliniec - Salon Jubilerski

Jubiler SILVER & GOLD Lubliniec Lubliniec, Józefa Lompy 12

Informacje o firmie:

 • Telefon: 693 222 273
 • Strona internetowa: https://jubiler-silver-gold-jeweler.business.site/
 • Adres: Józefa Lompy 12, 42-700 Lubliniec, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pochodzę z okolic Lublińca i moim zdaniem jest to najlepszy sklep jubilerski w tym mieście. Państwo właściciele pomocni, otwarci i przyjaźnie nastawieni do klienta za każdym razem. Kupowałem tam pierścionek zaręczynowy oraz obrączki ślubne – cena i jakość wykonania bardzo dobra, a wszelkie modyfikacje od ręki załatwiane i nie trzeba długo czekać. Będę wracał do sklepu, gdy będzie znowu okazja na sporządzenie prezentu.
Mega super obsługa i piękne cudeńka, naj bardziej upodobała sobie cudowne kolczyki z diamentem. Jeden zgubiłam a wiem ze macie druga pare w żółtym złocie, czy wyslecie mi do UK nie mogę się pogodzić z utrata tego jednego.
Bardzo fajny sklep,dużo ładnej, ciekawej biżuterii,w fajnych cenach,przesympatyczna pani Janina,która doradzi,pokaże, ale nie narzuca,sympatyczny pan Jacek,szczerze polecam
Najlepszy jubiler w okolicy. Miła profesjonalna obsługa, potrafi doradzić i dobrać wybór w 100%. Polecam z całego serca.
Polecam szybko sprawnie naprawią, sympatyczna i uprzejma obsługa ,,:)

Jak dojechać?

Jubiler SILVER & GOLD Lubliniec Lubliniec, Józefa Lompy 12

Oto przykładowy opis w języku polskim dla strony internetowej:

Informacje ogólne:
Firma Jubiler SILVER & GOLD znajduje się w Lublińcu przy ulicy Józefa Lompy 12. Specjalizuje się w sprzedaży biżuterii zarówno wykonanej ręcznie, jak i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Klienci chwalą sobie obsługę, profesjonalne doradztwo oraz przyjazne podejście personelu. Salon oferuje bogaty wybór ręcznie robionej biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, kolczyki z diamentami oraz wiele innych wyjątkowych wyrobów jubilerskich. Firma zapewnia wysoką jakość produktów oraz miłą atmosferę podczas zakupów.

Podsumowanie opinii:
Klienci regularnie wyrażają swoje zadowolenie z usług i produktów oferowanych przez Jubiler SILVER & GOLD. Opinie wskazują na wysoką jakość biżuterii, profesjonalną i miłą obsługę, a także możliwość uzyskania fachowej porady przy wyborze idealnego produktu. Klienci doceniają również szybką i sprawną obsługę oraz skuteczną pomoc w przypadku modyfikacji czy napraw biżuterii.

Lokalizacja:
Salon jubilerski znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Lublińca. Okolica jest dobrze skomunikowana, a w pobliżu znajdują się inne sklepy oraz restauracje, co umożliwia przyjemne spędzenie czasu na zakupach wraz z rodziną czy przyjaciółmi.

Kontakt:
Klienci mogą skontaktować się z firmą poprzez numer telefonu: 693 222 273, odwiedzić stronę internetową: https://jubiler-silver-gold-jeweler.business.site/ oraz osobiście odwiedzić salon jubilerski przy ulicy Józefa Lompy 12, 42-700 Lubliniec, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.