Bydgoszcz - Salon Jubilerski

JUBILER PASJA Bydgoszcz ,złotnik,grawer,zegarki, obrączki Bydgoszcz, Jana i Jędrzeja Śniadeckich 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 530 721 490
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-pasja.pl/
 • Adres: Jana i Jędrzeja Śniadeckich 16, 85-011 Bydgoszcz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wybraliśmy z Żoną jubilera Pasja do wykonania obrączek ślubnych. Na miejscu otrzymaliśmy merytoryczne doradztwo i niemal idealne dopasowanie rozmiarów obrączek. Ponadto, warto pochwalić przedterminową realizację zamówienia oraz uprzejmą, zorientowaną na klienta obsługę i konkurencyjną cenę. Zdecydowanie polecam.
Zmawialiśmy tu obraczki z grawerem i jesteśmy bardzo zadowoleni, usługa wykonana szybko, obraczki są piękne, dodatkowo obsługa bardzo miła i pomocna przy wszelkiego rodzaju wątpliwościach.
Byłeś raz, na pewno będziesz częstym gościem. Super wybór, super obsługa, super doradztwo. Moja ocena 10 na 10. Polecam oba sklepy na Śniadeckich i nowo otwarty na Dworcowej.
Kupiliśmy tutaj obrączki ślubne. Bardzo duży wybór, świetne doradztwo i finalnie bardzo dobre wykonanie. Co było też dla nas ważne to bardzo przystępna cena. Wyszlo w mojej obrączce, że jest dobry rozmiar pod względem przechodzenia przez kość ale za stawek już bardzo luźna, Pan sprzedawca doradził mi podkładki silikonowe, które faktycznie rozwiązały ten problem.
Korzystalem kilkukrotnie z usług oferowanych przez jubiler Pasja i mogę polecić z czystym sumieniem Potrzebowałem zmniejszyć sygnet bez problemu i najważniejsza sprawa ubytek złota został mi oddany z ofertą odkupu Super sprawa u innych jubilerów/złotników chyba zapominali oddać złoto po zmniejszeniu obrączek a tutaj taka miła i profesjonalna obsługa Sprzedaż łańcuszka i bransolety najlepsza cena jaką mogłem dostać w owym czasie w Bydgoszczy, aktualnie pierścionek do naprawy Super cena a pamiętać trzeba że to wszytko to rękodzieło i rzemiosło naprawdę polecam i póki co konkurencja nie ma podjazdu

Jak dojechać?

JUBILER PASJA Bydgoszcz ,złotnik,grawer,zegarki, obrączki Bydgoszcz, Jana i Jędrzeja Śniadeckich 16

Informacje ogólne

Firma Jubiler Pasja oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym obrączek ślubnych, łańcuszków, pierścionków i zegarków. Znajduje się przy ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 16 w Bydgoszczy. Klienci chwalą profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór produktów. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a lokalizacja zapewnia łatwy dostęp.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają pozytywne opinie o Jubilerze Pasja, chwaląc merytoryczne doradztwo, szybką realizację zamówień, doskonałą obsługę i konkurencyjne ceny. Dodatkowo, klienci podkreślają bogaty wybór produktów oraz profesjonalne podejście pracowników.

Lokalizacja

Firma znajduje się w centrum Bydgoszczy, w pobliżu sklepów, restauracji i innych atrakcji. Okolica jest łatwo dostępna zarówno komunikacją samochodową, jak i publiczną, co stanowi dodatkowy atut dla klientów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Jubiler Pasja, można skorzystać z numeru telefonu: 530 721 490 lub odwiedzić stronę internetową: http://www.jubiler-pasja.pl/. Fizyczna lokalizacja firmy to ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 16, 85-011 Bydgoszcz, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.