Białystok - Salon Jubilerski

Jubiler Pachocki Białystok Białystok, Zachodnia 2/A2 lok. 4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 570 402 902
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/Jubiler-Pachocki-1327913197220491/
 • Adres: Zachodnia 2/A2 lok. 4, 15-345 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:30
  • wtorek: 10:00–17:30
  • środa: 10:00–17:30
  • czwartek: 10:00–17:30
  • piątek: 10:00–17:30
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam z całego serca! Pani która obsługuje jest złotym człowiekiem! Wyczerpująco odpowiada na zadane pytania,rewelacyjnie doradzi w wyborze obrączek! Dodatkowo bardzo przyjemna atmosfera, razem z narzeczonym jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Mam pierścionek zaręczynowy jak i wybrane obrączki. Polecam!❤️
Bardzo miła obsługa przystępne ceny z całego serca polecam
Świetna profesjonalna obsługa. Ceny super przystępne. Wrócę na pewno
Kupiłam te kolczyki tutaj! Pierwszego dnia, kiedy je założyłam w domu, koraliki z jednego kolczyka rozsypały się na podłodze! Kiedy zaniosła go sprzedawcy, koraliki na drugim kolczyku również się rozpadły. Poprosiłam o wymianę na inne kolczyki. Ale ich badanie wykazało, że to ja uszkodziłem kolczyki. Nie chcieli ich wymienić, chociaż nawet ich nie nosiłem! Kolczyki są kiepskiej jakości. Sugerują, żebym je po prostu naprawił! Żeby przy najlżejszym dotknięciu znów się rozpadły? Nie polecam kupować tutaj czegokolwiek! Straszne traktowanie klienta! Ponieważ Twój kolczyk rozpadł się na moich oczach, wszystkie 19 luźnych koralików spadło na podłogę i nie wszystko od razu znalazłem. Po 2 dniach przyniosłem Ci 2 koraliki (których nie znalazłem od razu), tj. Kolczyki całkowicie nienaruszone. Dlaczego kłamiesz, że nie przyniosłem wszystkiego? Drugi kolczyk rozpadł się w sklepie, kiedy przyniosłem kolczyki. Czy nie uważacie, że to dziwne, że zepsuły się 2 kolczyki na raz, a nie tylko jeden! Sugeruje to, że jakość ich produktów pozostawia wiele do życzenia.

Jak dojechać?

Jubiler Pachocki Białystok Białystok, Zachodnia 2/A2 lok. 4

Informacje ogólne

Firma Jubiler Pachocki zlokalizowana jest w Białymstoku. Specjalizuje się w szerokim asortymencie biżuterii, oferując wysoką jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny. Znajduje się na Zachodniej 2/A2 lok. 4 w Polsce. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, umożliwiając wizytę w dogodnych dla nich porach.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą firmę Jubiler Pachocki za miłą obsługę, przystępne ceny oraz profesjonalizm. Opinie wyrażają zadowolenie z zakupów oraz wskazują na pozytywną atmosferę w salonie. Mimo tego, pojawiła się jedna opinia negatywna w kontekście jakości kolczyków, co może wymagać dalszej analizy przez firmę.

Lokalizacja

Firma znajduje się przy ulicy Zachodnia 2/A2 lok. 4 w Białymstoku. W pobliżu można znaleźć różnorodne punkty usługowe oraz restauracje, tworząc dogodne otoczenie dla klientów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Jubiler Pachocki, można skorzystać z numeru telefonu 570 402 902 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://www.facebook.com/Jubiler-Pachocki-1327913197220491/. Można także osobiście odwiedzić salon przy adresie: Zachodnia 2/A2 lok. 4, 15-345 Białystok, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.