Białystok - Salon Jubilerski

Jubiler Pachocki Białystok Białystok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2/lok.82

Informacje o firmie:

 • Telefon: 537 170 161
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/Jubiler-Pachocki-1327913197220491/
 • Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2/lok.82, 15-888 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:30
  • wtorek: 10:00–17:30
  • środa: 10:00–17:30
  • czwartek: 10:00–17:30
  • piątek: 10:00–17:30
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Naprawiałem pierścionek drugi raz i niestety za pierwszym razem gdzie indziej bo pieniądze wyrzucone w błoto. Przy odbiorze miła niespodzianka, pierścionek wygląda jak nowy i pogrubiony tam gdzie trzeba było.
Polecam! Profesjonalna a zarazem przesympatyczna obsługa, bardzo duży wybór pięknej biżuterii 🙂
Tutaj nie można dać mniej niż 5 gwiazdek Piękny salon. Cudowny wystrój. Obsługa…? Pełen profesjonalizm. Kultura, uprzejmość i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Wykonane obrączki są idealne. Idealnie dobrana szerokość jak i rozmiar. Panie pracujące w salonie naprawdę wiedzą jak doradzić klientowi. Na pewno wrócę ponownie, bo salon jest pełen cudowności
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! 🙂 Świetne miejsce, obsługa bardzo miła. Pani świetnie nam wszystko wyjaśniła i doradziła 🙂 Bardzo polecam 🙂
Polecam, miła i kompetentna obsługa, usługi wykonane na czas. Bardzo ładna biżuteria

Jak dojechać?

Jubiler Pachocki Białystok Białystok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2/lok.82

Informacje ogólne:
Jubiler Pachocki to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Białymstoku. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścienie zaręczynowe, obrączki ślubne, naszyjniki, bransoletki i wiele innych unikatowych wyrobów. Klienci doceniają profesjonalną i sympatyczną obsługę oraz bogaty asortyment. Salon znajduje się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, lok. 82, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów z Białegostoku oraz okolic. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów.

Podsumowanie opinii:
Opinie klientów są jednoznaczne – Jubiler Pachocki cieszy się doskonałą opinią. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi, szeroki wybór biżuterii oraz indywidualne podejście do klienta. Pozytywne referencje dotyczą zarówno jakości wyrobów jubilerskich, jak i atmosfery panującej w salonie. Jubiler Pachocki to miejsce, w którym każdy klient może liczyć na kompetentne doradztwo i pełne zadowolenie z zakupów.

Lokalizacja:
Salon jubilerski Jubiler Pachocki znajduje się w prestiżowej okolicy w Białymstoku, w niedalekiej odległości od centrum miasta. W okolicy można znaleźć liczne restauracje, sklepy oraz miejsca rekreacyjne, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego spaceru po okolicznych atrakcjach.

Kontakt:
Klienci zainteresowani ofertą salonu Jubiler Pachocki mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem 537 170 161 lub odwiedzić stronę internetową firmy: https://www.facebook.com/Jubiler-Pachocki-1327913197220491/. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem niedzieli. Adres lokalizacji salonu to ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, lok. 82, 15-888 Białystok, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.