Opole - Salon Jubilerski

Jubiler Oczko Opole, Niemodlińska 21

Informacje o firmie:

 • Telefon: 603 559 923
 • Strona internetowa: https://jubileroczko.pl/
 • Adres: Niemodlińska 21, 45-710 Opole, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Miła obsługa, bogaty asortyment i bardzo korzystne ceny. Zniszczona obrączka wygląda jak w dniu ślubu, zrobiona od ręki. Gorąco polecam !
Wszystko okej, pani pomogła w doborze pierścionków – Dobrze się noszą – i ceny przystępne. W kwestii doboru pierścionków zaręczynowych godne polecenia.
Omijać to miejscem szerokim łukiem! Oddałam kolczyk do naprawy kawałek łańcuszka się urwał. To prezent od córki z Londynu. Na początek pani zważyła kolczyki i sprawdziłam próbę mówiła ze jest ponad 500 ze takiej nie maja ale mogą zrobić innej próby. Wycena 100 -150 zł, ale może ulec zmianie. Kolczyki zostały zważone. Po prawie 2 tygodniach cena urosła do 265 zł! Przy odbiorze złotnik – mężczyzna nie zważył kolczyków , bardzo nieprofesjonalnie , mój kawałek złota wyższej próby również nie został oddany a jak się okazało został wliczony w cenę! Cena 100-150 zł urosła prawie podwójnie na dodatek moje złoto nie zostało oddane. Pani złotniczka przyjmując moje kolczyki gwarantowała ze moje złoto zostanie oddane przy odbiorze! Nazywając rzeczy po imieniu jest to oszustwo.
Ja również nie wiem skąd te negatywne opinie, chyba po prostu w Polsce ludzie lubią narzekać! Daje 5gwiazdek bo niestety więcej się nie da. Kolejna usługa (chyba już 4) zrealizowana na bardzo wysokim poziomie! Dziękuję. DZIĘKUJĘ! Oby więcej takich rzetelnych firm pojawiało się na naszym rynku.
Trudno zaufać temu salonowi, który nie wykonuje uslugi pomniejszenia złotego pierścionka z brylantami na miejscu. Dawniej uczciwy jubiler robił to przy kliencie. Dzis okazuje się, ze naistotniejsza informacja jest, by wypytać klienta o rodzaj kamienia i probe zlota, jakby to akurat mialo znaczenie przy regulacji obwodu. Edit: Ostrzegam przed tym jubilerem i polecam wybrać się do Raciborza do jubilera, który ma pracownie przeszklona i na widoku klienta. Usługa pomniejszenia pierścionka trawala 4 minuty.

Jak dojechać?

Jubiler Oczko Opole, Niemodlińska 21

Informacje ogólne

Firma Jubiler Oczko w Opolu oferuje bogaty asortyment biżuterii, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Zlokalizowana przy Niemodlińskiej 21, dostępna jest dla klientów w wyznaczonych godzinach otwarcia. Specjalizuje się w pierścionkach zaręczynowych oraz obrączkach oraz gwarantuje atrakcyjne ceny w relacji do wysokiej jakości produktów.

Podsumowanie opinii

Klienci wspominają o miłej obsłudze oraz korzystnych cenach biżuterii. Zdaniem klientów, firma Jubiler Oczko oferuje wysoką jakość wykonania i profesjonalną pomoc w doborze biżuterii, choć występują także opinie negatywne dotyczące obsługi klienta.

Lokalizacja

Okolica w pobliżu firmy Jubiler Oczko jest dogodnie skomunikowana, co ułatwia klientom dojazd oraz zapewnia wygodne parkowanie. Niemodlińska 21 znajduje się w centralnej części Opola, w bliskim sąsiedztwie licznych sklepów oraz innych punktów usługowych.

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się pod numerem telefonu: 603 559 923, odwiedź stronę internetową firmy lub odwiedź osobiście pod adres: Niemodlińska 21, 45-710 Opole, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.