Racibórz - Salon Jubilerski

Jubiler Michaela Karpisz Racibórz Racibórz, Rynek 1/18

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 415 33 43
 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/JubilerRaciborzKarpisz/
 • Adres: Rynek 1/18, 47-400 Racibórz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem bardzo zadowolona z usługi! Żaden jubiler nie chciał mi pomóc i zmniejszyć mi pierścionka, który jest ze stali. Tam mi bardzo pomogli, a na dodatek pierścionek był zaniesiony 5 min przed zamknięciem jubilera, a na następny dzień o 9 był już do odbioru. Bardzo profesjonalne podejście! Z całego serca polecam! Świetni ludzie!❤️
Ta pani sprzedaje przez olx zepsute rzeczy. Ale korzysta z innego imieniu. Robi to w ten sposób żeby nie można było kupić przez olx przesyłkę, a max to pobraniową. Ale korzysta z dostawców, którzy nie nadają możliwości sprawdzenia towaru. Jak zadzwoniłem że mam problem, to ona nic nie wie. Odrazu mówię że można zwrócić, ale później dodaje do czarnej listy i koniec. Okazało się że w głośniku którym kupiłem od tej pani była zepsuta bateria i kabel do ładowania. Po prostu oszukuje ludzi. nawet nie mogłem sobie wyobrazić że właściciel salonu jubilerskiego może być oszustem. Niech ludzie znają jaka jest osoba właścicielem tego salonu.
Bardzo miła obsługa i kompetentna. Pani doradziła mi w zakupie prezentu i trafiła idealnie w gust Polecam
Szczerze polecam to miejsce! Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja napraw a jak chodzi o biżuterię to jest przepiękna i naprawdę wielki wybór który trafi w każdy gust. Kupuje tu od lat i na pewno nie wybrałabym innego jubilera.
Biżuteria oddana do czyszczenia, dwa łańcuszki oddane bez zawieszek, nie polecam

Jak dojechać?

Jubiler Michaela Karpisz Racibórz Racibórz, Rynek 1/18

Informacje ogólne

Firma Jubiler Michaela Karpisz zlokalizowana jest w Raciborzu przy adresie Rynek 1/18. Specjalizuje się w biżuterii jubilerskiej, oferując bogaty asortyment, profesjonalną obsługę oraz kompleksowe usługi jubilerskie, w tym naprawę i czyszczenie biżuterii. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze godziny otwarcia dostosowane są do potrzeb klientów, a nasza lokalizacja w centralnej części miasta zapewnia łatwy dostęp dla wszystkich zainteresowanych.

Podsumowanie opinii

Klienci Jubilera Michaela Karpisz wyrażają różnorodne zdanie na temat firmy. Chwalą profesjonalizm obsługi, szeroki wybór biżuterii oraz szybką realizację napraw. Jednocześnie istnieją opinie negatywne dotyczące jakości obsługi oraz produktów. Mimo to, firma cieszy się uznaniem wśród znacznej liczby klientów, którzy z zadowoleniem korzystają z usług jubilera.

Lokalizacja

Usytuowany na Rynku w Raciborzu, Jubiler Michaela Karpisz otoczony jest historycznymi zabytkami oraz centrum kulturalnym miasta. Okolica pełna jest interesujących miejsc, restauracji i sklepów, co sprzyja zakupom i relaksowi podczas wizyty u jubilera.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą Jubiler Michaela Karpisz poprzez telefon pod numerem 32 415 33 43. Więcej informacji na temat naszych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.facebook.com/JubilerRaciborzKarpisz/. Serdecznie zapraszamy również do osobistych odwiedzin w naszym salonie w Raciborzu przy adresie Rynek 1/18.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.