Białystok - Salon Jubilerski

Jubiler Mazari Białystok, Legionowa 9/1/lok. 17

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 385 466
 • Strona internetowa: http://mazari.pl/
 • Adres: Legionowa 9/1/lok. 17, 15-281 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–17:00
  • wtorek: 09:30–17:00
  • środa: 09:30–17:00
  • czwartek: 09:30–17:00
  • piątek: 09:30–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Świetny zakład jubilerski. Naprawiałem tu nietypową, srebrną bransoletkę. Nie ma tu rzeczy niemożliwych. Da się naprawić . Miła, rzeczowa obsługa bardzo sympatycznej Pani. POLECAM
Trafiłam zupełnie przypadkowo i z pewnością wrócę przy kolejnej okazji! 🙂 Co najbardziej rzuca się w oczy to kompetencja, ogromna wiedza, fachowa obsługa i przemiła atmosfera. Zaangażowanie w wykonywaną pracę i podejście do klienta naprawdę godne podziwu. Mam wrażenie że w dzisiejszym świecie to rzadkość. Co tu dużo mówić właściwi ludzie na właściwym miejscu. Satysfakcja 100% – naszyjnik skrócony i dopasowany do urody a do tego bardzo przystępna cena. Jeszcze raz dziękuję i polecam to miejsce z całego serca.
Jestem stałym klientem,korzystam z naprawy biżuterii, również kupuję ciekawą biżuterię (męską też) .Pan Piotr potrafi wykonać oryginalne i bardzo ładne egzemplarze. Polecam ! Profesjonalna obsługa, gustowne i oryginalne produkty, biżuterię autorską. Pani Ewa doradzi i dobierze do gustu każdego klienta.
Wielokrotnie korzystałam z usług salonu (czyszczenie i naprawa starej biżuterii, ale także realizacja biżuterii na zamówienie) i zawsze byłam zadowolona z efektów. Przemiła obsługa i przystępne ceny sprawiają, że chętnie wracam z kolejnymi zleceniami. Polecam!
Od kilkunastu lat korzystam z wiedzy i talentu Państwa Iwaszków. Naprawy, czyszczenie, odnawianie biżuterii zlecałam wielokrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona z jakości usług oraz fachowości przy niestandardowych zleceniach. Potrfią świetnie doradzić przy zakupach biżuterii. Profesjonalizm. miła atmosfera i rozmowy z Panią Ewą i z Panem Piotrem sprawiają, że chętnie tam wracam. Bardzo gorąco polecam!

Jak dojechać?

Jubiler Mazari Białystok, Legionowa 9/1/lok. 17

Na stronie internetowej jubilera Mazari w Białymstoku można znaleźć szeroki wybór usług jubilerskich. Firma oferuje naprawę, czyszczenie oraz realizację biżuterii na zamówienie. Lokal znajduje się przy Legionowej 9/1/lok. 17, 15-281 Białystok. Klienci są zachwyceni fachową obsługą oraz kompetencją personelu. Dodatkowo, jubiler cieszy się uznaniem za angażowanie się w wykonywaną pracę oraz podejście do klienta. Klienci często chwalą przystępne ceny usług i produkty biżuteryjne oferowane przez salon. Mając na uwadze opinie klientów, jubiler Mazari stawia na profesjonalizm i miłą atmosferę. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług firmy mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem 501 385 466 lub odwiedzić stronę internetową: http://mazari.pl/. Miejsce to z pewnością zadowoli klientów poszukujących oryginalnej biżuterii oraz profesjonalnej obsługi. Dzięki doskonałym opiniią jest to miejsce godne polecenia. Lokalizacja biura jest bardzo dogodna, znajduje się w pobliżu centrum miasta Białystok, co ułatwia dojazd i umożliwia łatwe znalezienie miejsca.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.