Grudziądz - Salon Jubilerski

Jubiler M.J. Kaliccy Grudziądz, Chełmińska 4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 56 642 70 84
 • Strona internetowa: http://www.alfagrudziadz.com.pl/sklepy/jubiler-m-j-kaliccy/
 • Adres: Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Miła obsługa. Niestety, biżuteria nietrwała. Wisiorek jak i kolczyki nie wytrzymały nawet 3 miesięcy.
Polecam z całego serca! Biżuteria wykonana na najwyższym poziomie, użytkowana przez lata nadal wygląda jak nowa. Przemiła atmosfera w sklepie sprawia, że chętnie się kupuje. Profesjonalne doradztwo i bardzo duża wiedza obsługi.
Wyjątkowy i niepowtarzalny asortyment. Bardzo dobre ceny, a dzięki przemiłym Paniom dokonany zakup;)
Pięć gwiazdek za duży asortyment oraz bardzo sprawną i miłą obsługę! Potrzebowałem biżuterii na prezent, obsługa pomogła znaleźć odpowiedni łańcuszek i dodatki, wszystko wspaniale się uzupełnia i do tego w pięknym opakowaniu. Pięć minut spędzonych w sklepie, a prezent trafiony w 10! I do tego pozytywne zaskoczenie przy dokonywaniu płatności, cena zdecydowanie lepsza niż u konkurencji. Polecam!!!
Jeśli kupować biżuterię to tylko tu!! Przystępne ceny i dodatkowo skup złota, co wychodzi bardzo korzystnie. Do wyboru grawer ręczny lub maszynowy. Szefowa oraz pracownicy bardzo mili, dobrze potrafią doradzić. Polecam z całego serca

Jak dojechać?

Jubiler M.J. Kaliccy Grudziądz, Chełmińska 4

Oto przykładowy opis w formacie HTML:

Informacje ogólne

Firma „Jubiler M.J. Kaliccy” zlokalizowana jest przy ul. Chełmińskiej 4 w Grudziądzu. Specjalizuje się w biżuterii, oferującą szeroki asortyment wysokiej jakości wyrobów jubilerskich. Obsługa w sklepie jest profesjonalna, a klientom zapewniana jest miła atmosfera zakupów. Godziny otwarcia lokalu pozwalają na elastyczność w wizycie, a kontakt telefoniczny lub osobiste odwiedziny w sklepie ułatwiają nawiązanie współpracy. Strona internetowa firmy dostarcza dodatkowych informacji o ofercie oraz umożliwia zakup produktów online.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różnorodne opinie odnośnie firmy „Jubiler M.J. Kaliccy”. Z jednej strony zachwycają się wysoką jakością biżuterii, profesjonalnym doradztwem oraz miłą obsługą, natomiast z drugiej strony zdarzają się również opinie o nietrwałości niektórych wyrobów jubilerskich. Ogólnie jednak ludzie polecają sklep, doceniając unikalny asortyment i przystępne ceny.

Lokalizacja

Firma „Jubiler M.J. Kaliccy” mieści się w samym sercu Grudziądza, w pobliżu głównych atrakcji turystycznych i historycznych. W okolicy znajdują się restauracje, kawiarnie oraz sklepy, tworząc przyjazny klimat dla zakupów i rekreacji. Dogodne położenie sprawia, że sklep jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą „Jubiler M.J. Kaliccy” poprzez numer telefonu: 56 642 70 84, odwiedzenie strony internetowej: alfagrudziadz.com.pl, oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska. Obsługa klienta służy pomocą w wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań dla Państwa potrzeb.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.