obrączki stal nierdzewna
Kielce - Salon Jubilerski

JUBILER LENARTOWICZ – ZŁOTNIK – JUBILERKIELCE.PL Kielce, Wiśniowa 3

Informacje o firmie:

 • Telefon: 508 237 305
 • Strona internetowa: http://www.firmajubilerska.com/
 • Adres: Wiśniowa 3, 25-552 Kielce, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo miła i pomocna obsługa. Pani odpowiedziała na wszystkie moje pytania i doradziła w wyborze pierścionka. Na pewno wrócę
Miła obsługa. Atrakcyjny asortyment złotej biżuterii. Możliwość dostosowania rozmiaru pierścionka. Profesjonalne naprawy. Polecam.
Edytowane….Obsługa miła, ale powinni konsultować zmiany w naprawie. Dobrze wiem czego chcę i co mi się podoba podaje konkretne wymiary, mimo to bransoletka została skrócona za mało ponieważ taki rozmiar jest standardowy i napewno będzie lepszy nie był. Pierścionek oddany pod wymianę perełki, powiedziałam przez telefon ile ma mm. Została wklejona za duża przez co stracił cały swój urok 🙁
Profesjonalny zakład, co widać jak spojrzy się okiem wgłąb na zaplecze. Jubiler ten pomógł mi zweryfikować autentyczność przyniesionej przeze mnie biżuterii z kamieniami i nie chciał za to nawet grosza.
Najlepszy jubiler w Kielcach! Bardzo duży wybór pięknej biżuterii, aż trudno się zdecydować. Co najważniejsze, złoto tylko wysokiej próby 585. Nie musi się człowiek zastanawiać, czy nie nabywa jakiejś stali, miedzi pozłacanej lub sztucznych paciorków, wszędzie teraz promowanych. Rzetelne i fachowe doradztwo oraz uczciwe ceny, można także liczyć na rabat. Ponadto, zaskoczyło mnie to, że w trakcie dokonywania zakupu od ręki wykonano mi naprawę, której rzekomo nie dało się zrobić w dwóch innych miejscach. Szczerze polecam.

Jak dojechać?

JUBILER LENARTOWICZ - ZŁOTNIK - JUBILERKIELCE.PL Kielce, Wiśniowa 3

Oto przykładowy opis firmy w HTML:

Informacje ogólne

Firma Jubilerska znajduje się przy ulicy Wiśniowa 3, 25-552 Kielce, Polska. Specjalizuje się w sprzedaży złotej biżuterii, oferując profesjonalną obsługę klienta oraz możliwość dostosowania rozmiaru pierścionków. Godziny otwarcia są bardzo korzystne – od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–17:00. Klienci chwalą sobie również pomocne i miłe doradztwo przy wyborze biżuterii, co czyni zakupy jeszcze bardziej satysfakcjonującymi.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów pozytywnie oceniają fachowe doradztwo, szeroki wybór biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Klienci podkreślają uczciwe ceny i możliwość skorzystania z rabatów. Niektórzy zauważają również dodatkowe usługi, takie jak profesjonalne naprawy biżuterii, co podnosi reputację firmy jako solidnego i godnego zaufania jubilera w Kielcach.

Lokalizacja

Firma Jubilerska znajduje się w centralnej części Kielc, co sprawia, że jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających miasto. W pobliżu znajdują się inne punkty handlowe, restauracje, a także liczne atrakcje turystyczne, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla potencjalnych klientów.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Jubilerską poprzez telefon pod numerem 508 237 305, odwiedzenie ich strony internetowej: http://www.firmajubilerska.com/, lub osobiste odwiedziny pod adresem Wiśniowa 3, 25-552 Kielce, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.