Salon Jubilerski - Włocławek

Jubiler Koral – Śmiałowicz Włocławek, Stefana Okrzei 65d

Informacje o firmie:

 • Telefon: 54 411 28 28
 • Strona internetowa: http://www.jubilerdiament.com/
 • Adres: Stefana Okrzei 65d, 87-800 Włocławek, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepszy jubiler w mieście. Cudowna Pani, która zawsze doradzi, pomoże. Od wielu lat biżuterię kupuje tylko tam. Świetny wybór. Polecam
Bardzo miła obsługa. Duży wybór pięknej biżuterii. Polecam.
Jesteśmy rodziną wielopokoleniową, jeśli robimy zakupy biżuterii to tylko w tym salonie.Przemiła obsługa, cierpliwa, profesjonalne podejście do klienta (doradzą, jeśli się nic nie kupi to nie są nadąsani).Ceny konkurencyjne, rabaty.Produkty najwyższej jakości.polecam
Cena: Ceny obrączek ślubnych naprawdę kuszące, w cenie normalnej próby złowa w koralu mniej miłe panie z wzorcowni i na placu wolności oferowały najniższą możliwą próbę…. także wielki plus! Jakość obsługi: Pani jako JEDYNA we włocławku opowiedziała nam o obrączkach, jako JEDYNA powiedziała o pierścionkach łączonych (spawanych) oraz o całych jakie są ograniczenia każdego z rodzajów oraz bardzo dokładnie przedstawiła cechy metali. żaden inny jubiler we włocławku nie poinformował o możliwości pęknięcia obrączki przy rozciąganiu (wersja spawana ze złotego drutu) Jakość obrączek: edytuję gdy dostane je w swoje łapki 🙂 czas oczekiwania: przewidywany do 5 tygodni, edytuję J.W. 🙂 ogólnie Bardzo polecam, spory wybór, duzo opcji, serwis na miejscu w ciągu kilku minut, jako JEDYNI potrafią dobrać szerokość z dokładnością do 0.5mm!
Zero kultury, zero umiejętności spokojnej rozmowy, syn jedej z pań cham i prostak do kobiety z gębą. Jak tam kupowałam nigdy w życiu juz nic nie kupię. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim brakiem kultury.

Jak dojechać?

Jubiler Koral - Śmiałowicz Włocławek, Stefana Okrzei 65d

Oto przykładowy tekst opisu firmy w HTML:

Informacje ogólne

Firma Jubiler Diament to salon jubilerski zlokalizowany w Włocławku, oferujący bogaty asortyment pięknej i wysokiej jakości biżuterii. Obsługa sklepu jest znana ze swojej profesjonalnej i przyjaznej postawy, zawsze służąc klientom fachowym doradztwem. Salon jest dogodnie położony przy ul. Stefana Okrzei 65d, co ułatwia dojazd i sprawia, że jest łatwo znaleźć. Zarówno nowi, jak i stałych klienci chwalą sobie duży wybór biżuterii oraz konkurencyjne ceny, co sprawia, że Jubiler Diament jest popularnym miejscem dla miłośników jubilerstwa.

Podsumowanie opinii

Klienci regularnie wyrażają swoje zachwyty nad jakością obsługi oraz bogactwem wyboru biżuterii oferowanej przez Jubiler Diament. Opinie kładą nacisk na miłą i profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość produktów. Wśród klientów panuje zdanie, że salon ten jest idealnym miejscem do zakupu biżuterii, a obsługa zawsze jest pomocna i rzetelna.

Lokalizacja

Salon Jubiler Diament znajduje się przy ul. Stefana Okrzei 65d, w centrum Włocławka. Okolica jest pełna życia, ze sklepami, restauracjami i innymi usługami, co sprawia, że odwiedzając salon jubilerski, można jednocześnie poczuć puls miasta i skorzystać z innych atrakcji oferowanych przez okolicę. To idealne miejsce dla miłośników zakupów i wyjątkowej biżuterii.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z salonem Jubiler Diament poprzez numer telefonu: 54 411 28 28, odwiedzenie strony internetowej: http://www.jubilerdiament.com/, lub bezpośrednie odwiedziny w salonie, znajdującym się pod adresem: Stefana Okrzei 65d, 87-800 Włocławek.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.