Katowice - Salon Jubilerski

Jubiler Katowice – Salon Biżuterii i Obrączek Ślubnych, Złotnik – TrójcaGold Katowice, Adama Mickiewicza 18/2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 575 585 113
 • Strona internetowa: https://www.jubiler-katowice.com/
 • Adres: Adama Mickiewicza 18/2, 40-001 Katowice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–17:30
  • wtorek: 09:30–17:30
  • środa: 09:30–17:30
  • czwartek: 09:30–17:30
  • piątek: 09:30–17:30
  • sobota: 09:30–13:30
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Witam. Ja kupowałem tam w tym sklepie jubilerskim obrączki ślubne i dziś pierścionek na rocznicę. I co mogę powiedzieć o tym sklepie. Obsługa Bardzo miła . I podejście do klienta Rewelacyjne pomogą doradzą upust zrobią wszystko ma bardzo dobrą jakość. Z czystym sumieniem polecam . Pozdrawiam panie tam sprzedające
Oświadczyny zostały przyjęte, w spokoju mogę więc polecić kupowanie w tym miejscu pierścionków. Potwierdzam, obsługa jest życzliwa i pomocna. Miło będę wspominać zarówno Panią Obsługującą (za porady przy pierwszym w życiu zakupie biżuterii) , jak i Pana Jubilera (który wymienił kamień w pierścionku nawet szybciej niż się umawialiśmy). Wielki plus za podejście do klienta. Biżuteria gustowna i ładnie wykonana, na miejscu jest z czego wybierać.
Jestem bardzo zadowolona, życzliwy i profesjonalny kontakt z Paniami obsługującymi zarówno pod kątem naprawy biżuterii jak i doradztwa w sprawie obrączki. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.
Witam. Serdecznie polecam tą rodzinna firmę. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, oraz fachowe doradztwo. Ceny również korzystne. Ostatnio zamawiałam pierścionek wg własnego projektu. Państwo potraktowali mnie bardzo poważnie. Moje zamówienie zostało bardzo dokładnie odtworzone zgodnie z ustaleniami. Serdecznie polecam i napewno wrócę!
Bardzo polecam. Przemiłe Panie, przy każdych moich odwiedzinach czuję się w salonie kimś ważnym, o kogo należy zadbać, komu należy doradzić. Biżuteria przepiękna, warta swojej ceny

Jak dojechać?

Jubiler Katowice - Salon Biżuterii i Obrączek Ślubnych, Złotnik - TrójcaGold Katowice, Adama Mickiewicza 18/2

Informacje ogólne:

Firma jubilerska zlokalizowana w Katowicach, oferująca bogaty asortyment biżuterii, w tym obrączki ślubne, pierścionki i inne wyroby. Zapewnia profesjonalną obsługę, doradztwo oraz wysoką jakość produktów. Znajduje się przy ulicy Adama Mickiewicza 18/2. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, w tym również w soboty. Możliwy kontakt telefoniczny oraz odwiedziny osobiste.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat obsługi, jakości produktów oraz profesjonalnego podejścia. Zaznaczają życzliwość, pomoc w wyborze biżuterii oraz satysfakcję ze zrealizowanych zamówień, co świadczy o zaufaniu do firmy.

Lokalizacja:

Firma znajduje się w centralnej części Katowic, blisko głównych atrakcji miasta. W pobliżu można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe. Dogodny dojazd oraz parking w okolicy ułatwiają klientom dotarcie na miejsce.

Kontakt:

Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 575 585 113 lub odwiedzić stronę internetową https://www.jubiler-katowice.com/. Adres firmy to Adama Mickiewicza 18/2, 40-001 Katowice, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.