Gdańsk - Salon Jubilerski

Jubiler Karat Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 37

Informacje o firmie:

 • Telefon: 58 341 74 86
 • Strona internetowa: https://allegro.pl/uzytkownik/KaratAllegro
 • Adres: Aleja Grunwaldzka 37, 80-241 Gdańsk, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Szczerze polecam zakupy w tym miejscu, bardzo miła i pomocna obsługa. Pan sprzedający nam obrączki ślubne miał ogromną wiedzę na ich temat i bardzo nam pomógł dokonać właściwego wyboru. Spędził z nami bardzo dużo czasu podczas pierwszej, drugiej i ostatniej wizyty. Oprócz tego duży wybór obrączek ( i nie tylko), na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przy najbliższych zakupach biżuterii na pewno tam wrocę.
Sklep, w którym chętnie kupimy ponownie! Bardzo miła i fachowa obsługa, która pomogła nam w zakupie obrączek ślubnych. Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni z zakupu – zarówno z jakości samego produktu, jak i bardzo konkurencyjnych cen. Z naszego doświadczenia sklep Karat to dużo lepszy wybór niż wizyta w popularnych sieciówkach. Oferują one gorszy stosunek ceny do jakości, a sprzedawcy nie poświęcają pojedynczym Klientom dostatecznej uwagi.
Profesjonalna obsługa od chwili doboru obrączki, przez przymiarkę, aż do odbioru gotowej biżuterii. Podczas wyboru obrączki i określenia rozmiaru, przekazano bardzo dużo fachowej i praktycznej wiedzy eksperta i praktyka z zakresu noszenia obrączki – Pana Właściciela. Dzięki temu ma się poczucie dokonania świadomego zakupu przedmiotu, który ma pozostać z Nami na zawsze. Gorąco polecamy!
Muszę przyznać, że miło się zaskoczyłem wizytą w tym miejscu. Przede wszystkim podejście personelu – bardzo miło, doradzą, podpowiedzą. Jednym słowem opiekują się klientem 🙂 Mam też wrażenie że uprzejmość jest tutaj bardziej szczera niż wkalkulowana w urobienie klienta – tak jak niestety czułem się w jednej z sieciówek. Gorąco polecam!
Szczerze polecam. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór obrączek.

Jak dojechać?

Jubiler Karat Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 37

Na podstawie podanych danych mogę przygotować opis dla strony internetowej w HTML. Oto przykładowy opis:

Informacje ogólne

Firma Karat to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy Alei Grunwaldzkiej 37 w Gdańsku. Specjalizuje się w sprzedaży obrączek ślubnych oraz innej biżuterii. Klienci doceniają profesjonalną i miłą obsługę oraz dużą wiedzę pracowników na temat oferowanych wyrobów. Sklep oferuje również konkurencyjne ceny i szeroki wybór, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat sklepu Karat. Zaznaczają miłą i fachową obsługę, konkurencyjne ceny oraz bogaty wybór biżuterii. Dodatkowo podkreślają, że personel poświęca indywidualną uwagę każdemu klientowi, co sprawia, że zakupy stają się bardziej satysfakcjonujące.

Lokalizacja

Sklep Karat mieści się w okolicach Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku, co sprawia, że jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów. Okolica ta oferuje także inne atrakcje, takie jak restauracje, parki i inne sklepy, co tworzy przyjemne otoczenie dla zakupów w salonie jubilerskim.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 58 341 74 86, odwiedzić ich stronę internetową: https://allegro.pl/uzytkownik/KaratAllegro oraz osobiście odwiedzić salon jubilerski przy Alei Grunwaldzkiej 37, 80-241 Gdańsk, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.