Grudziądz - Salon Jubilerski

Jubiler Kaliccy, Zakład grawersko – złotniczy Grudziądz, Długa 1A

Informacje o firmie:

 • Telefon: 56 642 56 01
 • Strona internetowa: https://jubiler-kaliccyzakad-grawersko-zotniczy.business.site/
 • Adres: Długa 1A, 86-300 Grudziądz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Super serwis, mila obsluga od lat korzystamy i zawsze zadowoleni, Piotrek jest super, zawsze pomocny i elastyczny, polecam szczerze. Marcin
Polecam pracownię, od lat jesteśmy całą rodziną stałymi klientami. W pracowni można wykonać biżuterię na zamówienie, dokonać naprawy, graweru na biżuterii. Pracownia posiada też uprawnienia do wyceny diamentów. Zawsze można liczyć na solidnie wykonaną usługę. W zakładzie zamawiałam np.swoje obrączki ślubne, z których jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni 🙂
Jubiler na starówce, duży wybór różnego rodzaju ciekawej biżuterii, można zawsze znaleźć coś na prezent. Personel bardzo miły, zawsze potrafi coś doradzić. Ceny konkurencyjne. Można sprzedać złoto lub przerobić również wg swojego projektu lub zdjęcia. Można też skorzystać z możliwości wymiany swojego złota na nowy wyrób. Polecam
Dziwi mnie fakt, że tak znany i profesjonalny polski sklep ma tak mało opinii! Tym bardziej, że mają wysoce zaawansowaną pracownię na miejscu i profesjonalnego złotnika – z tego co się orientuję jednego z najlepszych w województwie! Polecam!
Od lat zakład utrzymuje bardzo wysoką jakość. Cenię za fachową obsługę i pomoc w doborze biżuterii na każdą okazję. Serdecznie polecam!

Jak dojechać?

Jubiler Kaliccy, Zakład grawersko - złotniczy Grudziądz, Długa 1A

Informacje ogólne

Firma Jubiler Kaliccy to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Długiej 1A w Grudziądzu. Bogaty asortyment biżuterii, możliwość zamówienia wyjątkowych projektów, profesjonalna obsługa oraz usługi grawersko-złotnicze to cechy charakteryzujące ten zakład. Otwarte godziny pozwalają na dogodne odwiedziny, a konkurencyjne ceny przyciągają klientów poszukujących wyjątkowych wyrobów jubilerskich.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają swoje zadowolenie z usług świadczonych przez Jubiler Kaliccy. Zauważają wysoką jakość obsługi, konkurencyjne ceny, wyjątkowy asortyment biżuterii oraz profesjonalizm pracowników. Opinie podkreślają także możliwość wykonania biżuterii na zamówienie oraz solidność w realizacji usług, co czyni firmę godną polecenia.

Lokalizacja

Firma znajduje się w zabytkowej części Grudziądza, niedaleko starówki, gdzie można poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca. W okolicy można znaleźć liczne atrakcje turystyczne oraz restauracje, zapewniającą przyjemny pobyt w trakcie odwiedzin w salonie jubilerskim.

Kontakt

Skontaktować się z firmą można poprzez telefon: 56 642 56 01, odwiedzić stronę internetową: jubiler-kaliccyzakad-grawersko-zotniczy.business.site, lub osobiście odwiedzić salon jubilerski przy adresie: Długa 1A, 86-300 Grudziądz, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.