Rzeszów - Salon Jubilerski

Jubiler Jaracz Rzeszów, Podwisłocze 21/III piętro

Informacje o firmie:

 • Telefon: 666 626 888
 • Strona internetowa: http://www.jubiler.jaracz.pl/
 • Adres: Podwisłocze 21/III piętro, 35-309 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–16:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pierwsze miejsce z polecenia i obrączki wybrane! Pani przemiła, zna się na rzeczy, dziękujemy za rady i fachową obsługę! Szybka realizacja, obrączki od dwóch miesięcy na naszych palcach, pięknie dziękujemy!
Profesjonalna obsługa. Duży wybór zarówno pierścionków, jak i obrączek. Szybka realizacja zamówienia. Dziękujemy ❤️
Bardzo polecam jubilera Jaracz! Wybraliśmy piękne obrączki, Pani ekspedientka obsłużyła nas na najwyższym poziomie. Była pomocna i profesjonalna. W salonie był duży wybór obrączek ślubnych, co przekonało nas do zakupu.
Polecam szczerze salon Jubiler Jaracz, tu w Rzeszowie wybraliśmy obrączki na nasz ślub. Dzięki miłej i sympatycznej obsłudze oraz fenomenalnym właścicielom mamy piękne obrączki, które są bardzo wygodne i trzymają w sobie klasę złota. Wracamy tu bardzo często na zakupy i z czystego serca możemy ten salon polecić, ponieważ nie ma w mieście takiego punktu, który ma szczere podejście do klienta i produkty na najwyższym poziomie.
Był to nasz pierwszy traf w poszukiwaniu obrączek i okazał się ostatni, oczywiście z pozytywnym zakończeniem ☺️ Pani, która nas obslugiwała pokazała nam wiele modeli, wyjaśniła jak dane typy obrączek zachowują się po czasie, co bardzo ułatwiło nam wybór tych jedynych obrączek. Wybór bardzo duży. Serdecznie polecamy!

Jak dojechać?

Jubiler Jaracz Rzeszów, Podwisłocze 21/III piętro

Informacje ogólne

Firma Jubiler Jaracz to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Rzeszowie. Oferuje szeroki asortyment pierścionków i obrączek zarówno ślubnych, jak i zaręczynowych. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz duży wybór wyrobów jubilerskich. Salon znajduje się przy ulicy Podwisłocze 21/III piętro, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców miasta. Godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a informacje kontaktowe znajdują się poniżej.

Podsumowanie opinii

Klienci zgodnie podkreślają profesjonalizm obsługi oraz wysoką jakość produktów oferowanych przez Jubiler Jaracz. Pozytywne opinie dotyczące szybkiej realizacji zamówień oraz dużej różnorodności wyrobów potwierdzają, że jest to miejsce godne uwagi dla osób poszukujących wysokiej jakości biżuterii.

Lokalizacja

Salon Jubiler Jaracz mieści się w centrum Rzeszowa. Okolica w pobliżu adresu firmy charakteryzuje się dużą ilością sklepów, restauracji i atrakcyjnych miejsc do spędzania czasu. Dzięki centralnej lokalizacji salonu, klienci mogą połączyć wizytę w salonie jubilerskim z innymi aktywnościami w centrum miasta.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą pod numerem telefonu 666 626 888 lub poprzez odwiedzenie strony internetowej jubiler.jaracz.pl. Można także osobiście odwiedzić salon jubilerski, który znajduje się przy ul. Podwisłocze 21/III piętro, 35-309 Rzeszów.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.