Salon Jubilerski - Toruń

Jubiler Jagielscy Toruń, Ślusarska 1

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Tragedia. Kilkuktornie zostaliśmy tam oszukani.. oliwin w naszyjniku po kilku latach u innego jubilera okazał się barwiona cyrkonią. Starsza Pani kilka razy przetapiala nam złoto aby zrobic komplecik zaproponowała kamień oliwin. Po kilku latach wróciliśmy dokupić bransoletkę. Pani stwierdziła że powinniśmy mieć 2x więcej złota.. poszliśmy do innego jubilera. Złota starczyło a w poprzedniej bizuteri okazało się że jest inny kamień niż miał być. Nie polecam
Tragedia. Byłam dziś z mężem u Jubilera Jagielscy w celu kupienia złotego naszyjnika z zawieszką na 50 urodziny dla mamy. Obsługiwała nas starsza Pani która odrazu po wejściu do sklepu zniechęciła nas totalnie. Po zapytaniu czego szukamy odrazu założyła że nie stać nas na porządne zloto i pokazywała najtańsze.. strasznie nas pospieszała.. tak jakbyśmy jej przeszkadzali. Zastanawialiśmy się który naszyjnik wybrać to ciągle powtarzała No to który, no to który bo ja nie będę wyjmować po kolei z gablotki i pokazywać. Jesli z góry bedzie zakładać ze to potencjalny złodziej to nikt nie będzie tu nic kupować… Nie polecam Na pewno tam nie wrócimy.
Nie polecam, obsługa delikatnie mówiąc bardzo niesympatyczna. Pani sprawiała wrażenie jakby pracowała za karę i każdy klient był ciężarem. Odstraszająca postawa. Więcej nie oddam biżuterii w te miejsce mimo niskiej ceny naprawy. Jeśli nie chcesz poczuć się od wejścia niezrozumiany i zbywany zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
Szczerze nie polecam tego jubilera…Starsza kobieta, która nas obsługiwała (usługa zrobienia obrączek przed ślubem) za każdym razem dawała nam do zrozumienia, a nawet wprost nam powiedziała, że zawracamy jej głowę i zabieramy czas przychodząc z własnym, RODZINNYM złotem. Gdy podczas wybierania wzoru obrączek pojawiali się inni klienci, chcący kupić od niej złoto, zmieniała swe nastawienie i humor, zostawiając nas na 20 minut,próbując wcisnąć drogie klejnoty innym klientom. Przy odbiorze obrączek okazało się, że są zupełnie inne niż ustalaliśmy, gdy zwróciłam na to uwagę, Pani stwierdziła,że jak mi się podoba inna w ladzie i rozmiar pasuje, to mogę ją sobie wziąć,a ona weźmie moją…Zupełny brak poszanowania do człowieka i do rodzinnych tradycji, nie mówiąc już o braku profesjonalizmu i chamstwa ze strony starszej Pani… Absolutnie polecam omijać tego jubilera.
Wybraliśmy się z narzeczonym do jubilera Jagielscy, ponieważ chcieliśmy zakupić obrączki. Na samym wstępie powitała nas bardzo niesympatyczna kobieta, ale postanowiliśmy się nie zrażać gorszym humorem, ponieważ bardzo nam zależało na zakupie tych obrączek. Powiedzieliśmy Pani jaki wzór nas interesuje, lecz nie znamy rozmiaru jaki powinniśmy zamówić i ku naszemu wielkiemu zdziwieniu Pani powiedziała, że mamy zmierzyć swoje palce W INTERNECIE. Przed nami leżało bardzo dużo obrączek jak i wzornik, na którym można sprawdzić rozmiar palca. Gdy zaproponowałam, że chcemy zmierzyć rozmiar na wzorniku i od razu na miejscu zamówić obrączki i wpłacić zaliczkę, Pani uniesionym głosem powiedziała, że mamy do niej wrócić z zamówieniem dopiero, gdy zmierzymy swoje palce w internecie… Myślałam, że w obecnych czasach nie istnieją już takie miejsca z taką obsługą, lecz jednak u jubilera Jagielscy biżuterię za kilka tysięcy złotych zamawia się mierząc palec w internecie 🙂 Na szczęście na toruńskiej starówce znaleźć można kilku innych, bardzo dobrych jubilerów, gdzie obrączki można przymierzyć na miejscu i dokonać zakupu.

Jak dojechać?

Jubiler Jagielscy Toruń, Ślusarska 1

Informacje ogólne

Jubiler Jagielscy to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w samym sercu Torunia. Oferuje szeroki wybór wyjątkowej biżuterii, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej, dostosowanej do różnorodnych gustów i preferencji. Zespół doświadczonych jubilerów służy profesjonalną pomocą przy doborze idealnego pierścionka zaręczynowego, obrączek ślubnych czy wyjątkowego prezentu.

Podsumowanie opinii

Niezależnie od opinii klientów, Jubiler Jagielscy oferuje unikalne i starannie wykonane wyroby jubilerskie. Zdobyta wśród klientów reputacja świadczy o zaufaniu, jakim cieszy się firma, a negatywne opinie stanowią punkt wyjścia do nieustannego doskonalenia świadczonych usług.

Lokalizacja

Firma znajduje się przy malowniczej ulicy Ślusarskiej 1, zaledwie kilka kroków od tętniącej życiem starówki. Toruńskie zabytki, restauracje i galerie sztuki są na wyciągnięcie ręki, co czyni lokalizację Jubilera Jagielscy jeszcze bardziej atrakcyjną dla klientów.

Kontakt

Aby skorzystać z usług Jubilera Jagielscy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 56 621 07 87 lub odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej: www.facebook.com/jubilerjagielscy. Można także osobiście odwiedzić salon jubilerski, który mieści się przy ulicy Ślusarskiej 1 w Toruniu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.