Salon Jubilerski - Szczecin

Jubiler GT Szczecin, Bogusława X

Informacje o firmie:

 • Telefon: 730 505 608
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-szczecin-2
 • Adres: Bogusława X, Andrzeja Małkowskiego 4, 70-304 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pan przyjął zlecenie zlecenie na naprawę pozłacanej bransoletki. Po przyjęciu zapłaty oddał bransoletkę pozłacana tylko w części. Reszta została startą przy obróbce. Na nasze pretensje zaproponował że zetrze resztę za dodatkową opłatą. Jeśli nie umiem kłaść kafelek. Nie wchodzę z materiałem komuś do łazienki. Proste. Uslyszdlem jeszcze pretensje, że nosi się albo srebro albo złoto. Salon niewielki więc zastanawiam się gdzie mieści się ego i tupet ekspedienta. Śmieszne wydaje się też kopiowanie jednej odpowiedzi na każdy negatywny komentarz.
Zdecydowanie polecam, regularnie kupuję biżuterię w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłem, sprzedawca zawsze doradzi w wyborze i realizuje każde zamówienie. Najlepszy jubiler w Szczecinie.
Kupiłem u Państwa Pierścionek zaręczynowy, oczywiście na widok tak dobrego produktu kobieta powiedziała Tak ! 🙂 Szybko, sprawnie, profesjonalnie polecam serdecznie! ;*
Bardzo fajna obsługa, dobrze zbadane potrzeby , pierścionek zaręczynowy na zamówienie jak złoto. Prawdziwe diamenty i szybki czas realizacji zamówienia. Polecam serdecznie i gdybym mógł dałbym 6 gwiazdek 🙂
Pierścionki może i piękne, ale obsługa – dramat. Dziwię się że to miejsce tyle czasu się utrzymało z taką obsługą. Chciałam kupić prezent niespodziankę chłopakowi na rocznicę, pan najpierw wyśmiał mnie, potem zwyzywał chłopaka, na moje oburzenie prawie wyskoczył do mnie z łapami. Ja rozumiem że pandemia i czasy ciężkie, ale pewien poziom trzeba trzymać.

Jak dojechać?

Jubiler GT Szczecin, Bogusława X

Oczywiście, oto przykładowy opis firmy jubilerskiej w HTML:

Informacje ogólne

Firma jubilerska jest położona w Szczecinie, oferując bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, bransoletki i inne. Klienci chwalą obsługę, profesjonalizm i szybkość realizacji zamówień. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, oferując znakomitą lokalizację w centrum miasta.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zadowolenie z zakupów w tym sklepie, chwaląc profesjonalizm obsługi oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Wiele pozytywnych opinii świadczy o renomie i zaufaniu, jakim cieszy się firma jubilerska w Szczecinie.

Lokalizacja

Firma jubilerska znajduje się w pobliżu centrum miasta, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla klientów. Okolica oferuje dogodne warunki dla osób poszukujących wysokiej jakości biżuterii oraz atrakcyjnych punktów do odwiedzenia w czasie wolnym.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można dzwonić pod numer telefonu 730 505 608, odwiedzić stronę internetową wkruk.pl lub udać się osobiście do salonu jubilerskiego mieszczącego się pod adresem: Bogusława X, Andrzeja Małkowskiego 4, 70-304 Szczecin, Polska.

Mam nadzieję, że to jest to, czego potrzebujesz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, śmiało pytaj!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.