Bydgoszcz - Salon Jubilerski

Jubiler GLEBOCKI Bydgoszcz, Augusta Cieszkowskiego 6

Informacje o firmie:

 • Telefon: 52 328 78 26
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-glebocki.pl/
 • Adres: Augusta Cieszkowskiego 6, 85-052 Bydgoszcz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pierścionek zaręczynowy wykonany według wymarzonego projektu przerósł moje oczekiwania. Doradztwo na wysokim poziomie, trafiliśmy na Pana który wytłumaczył nam różnice pomiędzy kamieniami, doradził co do wielkości i projektu wizualnego. Czekaliśmy około 3 tygodnie, widać ze maja dużo zleceń, zdecydowanie warto poczekać na taki wyrób.
Kupuje i robię biżuterię od lat, zawsze jestem zadowolona jak i moi znajomi którym poleciłam to miejsce. Polecam !!!!!!!
Podczas zakupu obrączek miła atmosfera. Otrzymaliśmy informację, że na bezpłatne przeróbki są 2 lata. Kiedy wróciliśmy po odbiór obrączek pani już zainteresowana tylko nowymi klientami. Nie wystawiła nam paragonu sądząc że wystarczy jedynie certyfikat. Kiedy wróciliśmy po 1,5 roku zmniejszyć obrączki pani kłamie że na przeróbki był rok i każe zapłacić za usługę. Maniera sklepikarza, brak możliwości dyskusji, oszukiwanie i namawianie do swoich racji. Odpuściliśmy, bo jak widać pani nie obowiązuje umowa ustna. Otrzymaliśmy na tą usługę niewielki rabat, co jednoznacznie daje do myślenia, że mieliśmy nie czuć się aż tak oszukani.
Zdecydowanie najlepszy jubiler w Bydgoszczy. Pan Piotr – mistrz w swoim fachu. Ile ja już tu robiłam biżuterii – każde moje marzenie spełnione. Pani Agnieszka profesjonalna, pomocna i bardzo uprzejma. Polecam z całego ❤️❤️
Odebraliśmy przepiękne obrączki. Przemiła atmosfera i cierpliwość Pani, kiedy wybieraliśmy model obrączek 🙂 Wszystko zostało wykonane tak jak sobie zażyczyliśmy. Polecam!!!

Jak dojechać?

Jubiler GLEBOCKI Bydgoszcz, Augusta Cieszkowskiego 6

Informacje ogólne

Firma Jubiler GLEBOCKI oferuje wysokiej jakości biżuterię oraz usługi jubilerskie. Znajduje się pod adresem Augusta Cieszkowskiego 6, 85-052 Bydgoszcz, Polska. Klienci chwalą obsługę oraz doradztwo w doborze biżuterii. Salon jubilerski jest otwarty od poniedziałku do soboty, oferując wygodne godziny otwarcia dla klientów. Znajdzie się tu coś dla każdego, zarówno dla osób zainteresowanych zakupem gotowych wyrobów, jak i tych, którzy chcieliby skorzystać z usług jubilerskich na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Podsumowanie opinii

Klienci bardzo wysoko oceniają usługi firmy Jubiler GLEBOCKI, chwaląc profesjonalne doradztwo, wysoką jakość wyrobów oraz miłą atmosferę panującą w salonie jubilerskim. Opinie jednomyślnie wskazują, że jest to miejsce, gdzie spełniają się marzenia o wyjątkowej biżuterii.

Lokalizacja

Salon jubilerski Jubiler GLEBOCKI zlokalizowany jest w centrum Bydgoszczy, co sprawia, że jest wygodnie dostępny dla klientów z różnych części miasta. Okolica w pobliżu adresu firmy oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz bliskość innych atrakcyjnych punktów handlowo-usługowych i rozrywkowych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Jubiler GLEBOCKI poprzez numer telefonu 52 328 78 26, odwiedzenie strony internetowej jubiler-glebocki.pl oraz osobiste odwiedziny w salonie jubilerskim znajdującym się pod adresem Augusta Cieszkowskiego 6, 85-052 Bydgoszcz, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.