Salon Jubilerski - Sosnowiec

JUBILER Damian Osman Sosnowiec, Główna 26b

Informacje o firmie:

 • Telefon: 510 226 627
 • Strona internetowa: http://www.jubilerosman.pl/
 • Adres: Główna 26b, 41-215 Sosnowiec, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Korzystaliśmy z usług Pana Osmana przy zakupie obrączek ślubnych. Pan Damian nam doradzał i widać było, że jest przy tym szczery. Nie naciskał na nas, a wręcz przeciwnie powtarzał, że jest czas by na spokojnie się zastanowić, co bardzo sobie ceniliśmy. Muszę przyznać, że wykazał się dużą cierpliwością gdy przyszło do wyboru naszego graweru, bo zmienialiśmy kilkukrotnie wersję . Przyszliśmy z polecenia i polecać będziemy. A obrączki – przepiękne. DZIĘKUJEMY.
Bardzo gorąco polecam jubilera Osman. Biżuteria pięknie wykonana, wysoka jakość. Firma bardzo elastyczna, umiejąca dostosować sie do klienta i otwarta na pomoc. Sygnet Depeche Mode pięknie wykonany z pasją. Kolczyki również piękne stylowe i wyszly na przeciw modzie i doganiają aktualne trendy. Polecam z całego serca. Na pewno jeszcze dokonam kolejnych zakupów i bede polacala znajomym.
Kupiłem u Pana Osmana bransoletkę wraz zawieszką z motywem róży stylizowaną na godło Depeche Mode. I tak: biżuteria prezentuje się FENOMENALNIE. Na żywo wrażenie jest piorunujące – zdjęcia na stronie są tylko przedsmakiem. Dodatkowo Pan Osman jest bardzo miłą i pomocną osobą. Cieszę się, że trafiłem na taki zakład jubilerski. Polecam z całą mocą
Z całego serca polecam Pana jubilera. Świetne i profesjonalne wykonanie biżuterii. Bardzo miła i szybka obsługa. Pan Damian w 100% dotrzymuje terminu wykonania i służy radą. Warto było jechać pół Śląska do tego jubilera. Dla mnie najlepszy jubiler na Śląsku jakiego spotkałem. Na pewno będę wracać do tego Pana. P.S. Narzeczona też zadowolona z niestandardowego wzoru pierścionka wykonanego przez Pana Damiana 🙂
To były moje pierwsze zakupy i odrazu bardzo udane. Produkt pięknie zapakowany, szybka dostawa. Charms prezentuje się cudownie i niepowtarzalnie. Bardzo polecam i dziękuję

Jak dojechać?

JUBILER Damian Osman Sosnowiec, Główna 26b

Informacje ogólne

Firma Jubiler Damian Osman oferuje wysokiej jakości biżuterię, w tym obrączki ślubne, sygnety, kolczyki oraz bransoletki. Klienci chwalą elastyczność i pomocną obsługę, a także profesjonalne podejście jubilera. Salon jubilerski znajduje się przy Głównej 26b w Sosnowcu i jest otwarty od poniedziałku do soboty. Wnętrze jest przyjazne, a asortyment dostosowany do aktualnych trendów mody jubilerskiej.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą jubilera Osmana za wysoką jakość biżuterii, profesjonalne podejście oraz elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb klienta. Opinie wskazują, że firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, a jej wyroby są pięknie wykonane i dostosowane do aktualnych trendów mody jubilerskiej.

Lokalizacja

Salon jubilerski Damian Osman znajduje się przy Głównej 26b w Sosnowcu. Okolica w pobliżu adresu firmy jest dogodnie zlokalizowana, co ułatwia dojazd i sprawia, że jest to wygodne miejsce dla klientów zainteresowanych zakupami biżuterii.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą Jubiler Damian Osman poprzez telefon: 510 226 627 lub odwiedzenie strony internetowej: www.jubilerosman.pl. Salon jubilerski znajduje się przy Głównej 26b, 41-215 Sosnowiec, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.