Leszno - Salon Jubilerski

JAdemi Sklep Jubilerski Leszno, Gabriela Narutowicza 7

Informacje o firmie:

 • Telefon: 730 007 168
 • Strona internetowa: http://www.jademi.pl/
 • Adres: Gabriela Narutowicza 7, 64-100 Leszno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Kupiliśmy żonie zegarek. Zegarek niby 2 lata gwarancji ale jakaś fikcyjna. Po roku użytkowania odpadło z tarczy zegarka godzina „12” czyli cyferka 1 i 2. Poszliśmy złożyć reklamacje czy gwarancje ale powiedziano nam ze gwarancja tego nie obejmuje. Żona zaniosła zegarek do zegarmistrza koszt usługi 5zł w sklepie za taka usługę chcieli 80zl. Chyba jakiś żart. Później kupiliśmy kolczyki na prezent i zrobiły się brzydkie niby złote. Okazało się ze próba to 333 bo długich negocjacjach wymienili je na normalna próbę złota czyli 585. Obsługa nie miła. Z dala od tego sklepu wiec tam już nic nie kupię.
Kupowałam biżuterię internetowo. Jedną parę kolczyków musiałam zareklamować, ale zdarza się, ok. Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie. Musiałam upominać się o odpowiedź na mila. Odesłałam kolczyki, żadnej informacji, czy paczka dotarła, jak rozwiążą reklamację. Odesłali nową parę bez żadnej informacji telefonicznej, bądź mailowej. Ponieważ reklamacja była zasadna sprzedawca winien jest pokryć koszty odesłania towaru. Dwukrotnie wysłany mail w tej sprawie, żadnego odzewu od sklepu. Nie polecam i więcej na pewno żadnych zakupów w tym sklepie nie zrobię.
Bardzo miła obsługa, wybieraliśmy i kupowaliśmy obrączki , obsługa doradziła, pomogła. Polecamy
Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie. Błyskawiczna wysyłka, piękne kolczyki, produkt zgodny z opisem i zdjęciem zamieszczonym na stronie.
ostatnio byłem coś kupić bardzo miła obsługa

Jak dojechać?

JAdemi Sklep Jubilerski Leszno, Gabriela Narutowicza 7

Informacje o firmie:

Firma JAdemi to salon jubilerski, który oferuje bogaty wybór biżuterii, w tym pierścionki, naszyjniki, kolczyki oraz zegarki. Znajduje się pod adresem Gabriela Narutowicza 7, 64-100 Leszno, Polska. Godziny otwarcia to: poniedziałek-piątek 10:00–18:00, sobota 10:00–13:00, a w niedzielę firma jest zamknięta. W ofercie mogą być również obrączki ślubne oraz usługi zegarmistrzowskie. Firma jest doceniana za szybką wysyłkę i zgodność produktów z opisem.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów na temat firmy są zróżnicowane. Jedni klienci cenią sobie miłą obsługę oraz błyskawiczną wysyłkę, innym natomiast zdarzyły się problemy z jakością produktów oraz obsługą klienta.

Lokalizacja:

Firma JAdemi znajduje się w centrum Leszna, w pobliżu Parku Klasycystycznego. W okolicy można znaleźć różnorodne sklepy, restauracje oraz inne punkty usługowe. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia łatwy dostęp do salonu jubilerskiego.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą JAdemi, można skorzystać z następujących form kontaktu: Telefon: 730 007 168, Strona internetowa: http://www.jademi.pl/, Adres: Gabriela Narutowicza 7, 64-100 Leszno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.