Salon Jubilerski - Suwałki

Goldrex Jubiler Suwałki Złoto Srebro Naprawa Usługi Suwałki, Dom Handlowy Jedynka

Informacje o firmie:

 • Strona internetowa: http://www.goldrex.com.pl/
 • Adres: Dom Handlowy Jedynka, Sejneńska 1, 16-400 Suwałki, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–18:00
  • wtorek: 09:00–18:00
  • środa: 09:00–18:00
  • czwartek: 09:00–18:00
  • piątek: 09:00–18:00
  • sobota: 09:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Co do towaru i wyboru biżuterii zastrzeżeń nie mam. Lecz nie polecam oddawać do naprawy czegokolwiek tu. Oddałem do naprawy sygnet i bransoletkę. Zostało zespawane niestarannie i brzydko. Przy czym po kilku dniach sygnet pękł ponownie w tym samym miejscu. Nie polecam tego miejsca.
Oddawałam do naprawy łańcuszek złoty. Został naprawiony spawem o innej barwie, niestarannie, łącząc elementy pod kątem. Zaniosłam do poprawy do innego jubilera, bo to ani estetyczne, ani funkcionalne było. Reakcja naprawiającego, nowego jubilera na ten twór była wymowna…
Unikajcie tego miejsca jak ognia! Oddałam zegarek do wymiany baterii: właścicielka siłowo próbowała zamknąć zegarek i połamała uszczelkę. Brak jakiejkolwiek poczuwania się do winy za zniszczenie zegarka. Po moich naleganiach zatrzymała zegarek w celu wymiany uszczelki na nową. Następnego dnia oddała zegarek twierdząc że wszystko zostało naprawione. Dla pewności zabrałam zegarek do profesjonalnego zegarmistrza obok i jak się okazało uszczelka nie została wymieniona a sklejona (!!!) co mogło spowodować zalanie i zniszczenie zegarka gdyż przez jej naprawy nie był on już wodoszczelny. Po zwróceniu uwagi iż napawa nie była wykonana poprawnie i proszenie i zwrot kosztów za nową uszczelkę i kosztów przesyłki Pani właścicielka śmiała nazwać mnie roszczeniową… zupełny brak profesjonalizmu i nieuprzejmość. Sprawa trafia do Rzecznika Praw Konsumenta.
Bardzo szeroki wybór pierścionków. Tylko tam udało się znaleźć ten idealny
Bardzo niemiła obsługa. Idealny prezent dla żony Pani pomagała wybrać w pretensjonalny sposób…

Jak dojechać?

Goldrex Jubiler Suwałki Złoto Srebro Naprawa Usługi Suwałki, Dom Handlowy Jedynka

Oczywiście, przygotuję opis na stronę internetową na podstawie podanych danych. Poniżej znajdziesz opis w HTML:

„`html

Informacje ogólne:

Firma Goldrex to renomowany salon jubilerski z szerokim wyborem biżuterii. Znajduje się w Domu Handlowym Jedynka, przy Sejneńskiej 1, w Suwałkach. Oferuje atrakcyjne godziny otwarcia, umożliwiające odwiedziny nawet po pracy. Klienci chwalą bogaty asortyment pierścionków i profesjonalną obsługę. Strona internetowa (http://www.goldrex.com.pl/) zapewnia dodatkowe informacje o ofercie.

Podsumowanie opinii:

Klienci mają różne doświadczenia z firmą Goldrex. Niektórzy wyrażają satysfakcję z zakupów i szerokiego wyboru biżuterii, podczas gdy inni zgłaszają problemy z jakością napraw lub niemiłą obsługę. Mimo to, salon cieszy się uznaniem z powodu bogatego asortymentu pierścionków.

Lokalizacja:

Salon Goldrex znajduje się w atrakcyjnym miejscu – Dom Handlowy Jedynka, przy Sejneńskiej 1, w Suwałkach. Okolica oferuje wygodne warunki parkowania i szeroką gamę sklepów, co czyni ją dogodnym miejscem dla klientów poszukujących biżuterii.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą Goldrex. Odwiedź ich stronę internetową: www.goldrex.com.pl lub udaj się osobiście do Domu Handlowego Jedynka, Sejneńska 1, w Suwałkach, by skorzystać z profesjonalnej obsługi jubilerskiej.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.