Salon Jubilerski - Wrocław

Goldenmark Wrocław, Krawiecka 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 71 724 22 56
 • Strona internetowa: https://goldenmark.com/
 • Adres: Krawiecka 1, 50-148 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–17:30
  • wtorek: 09:30–17:30
  • środa: 09:30–17:30
  • czwartek: 09:30–17:30
  • piątek: 09:30–17:30
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pomocna obsługa, która ma wiedzę na temat sprzedawanych towarów i jest w stanie doradzić. Polecam.
W dniu 18.01.2021 próbowałem dokonać zakupu w Mennicy Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Krawieckiej. Pani obsługująca nie używała maseczki ani przyłbicy ochronnej (można sprawdzić na nagraniu z monitoringu). Oferowana do sprzedaży sztabka miała uszkodzone plastikowe zabezpieczenie z dostępem do zawartości. Położyła przede mną towar i nic mi o tym nie wspomniała. Gdy zwróciłem uwagę, że towar ma uszkodzone opakowanie sztabka została szybko schowana – brak tematu. Jak przypuszczam będzie wciskana kolejnemu klientowi. Dokonując zakupu radzę bardzo uważać. Otrzymany certyfikat jest ważny tylko i wyłącznie z nienaruszonym zabezpieczeniem. Nie ma też 99% pewności co jest w środku. Radzę też uważać na krzesła na których potencjalny klient może usiąść. Krzesła są plastikowe, popękane, niebezpieczne dla zdrowia i mienia. Popękany plastik zniszczył jak się później okazało kurtkę. Nie ma do kogo złożyć skargi na zaistniałą sytuację. Zadzwoniłem na infolinię. Pracownica zapewniała mnie o super jakości towaru. Ja natomiast wiem jak wygląda to w rzeczywistości. Co ciekawe według Pracownicy Infolinii skargę na zaistniałą sytuację mogę złożyć tylko na e-maila. Nikt odpowiedzialny za zarządzanie nawet tego nie przeczyta. Uważajcie, gdzie siadacie i co kupujecie. Zdecydowanie nie polecam. Żegnam zimno z domieszką ironii i cieszę się, że nie dokonałem zakupu.
Witam. Chce podziękować za kilka lat udanej współpracy. Pełen profesjonalizm, wiedza , oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dziękuję zespołowi z ul. Krawieckiej. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Najlepsza obsługa i ceny w mieście. Złote monety, sztabki, brylanty i moje ulubione monety kolekcjonerskie ze Star Wars 🙂
Kupiony diament okazuje się mieć sześć razy droższą cenę od tej jaka wynika z tabeli rapaportu. Przez niewiedzę i wiarę w profesjonalizm firmy straciłem 2500 zł kupując coś wartę ok 600 zł za 3100 zł. Odradzam to miejsce ze względu na zawyżone marże i nieczyste praktyki.

Jak dojechać?

Goldenmark Wrocław, Krawiecka 1

„`html

Informacje ogólne

Firma Goldenmark to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Krawieckiej 1 we Wrocławiu. Oferuje szeroki asortyment, w tym złote monety, sztabki, brylanty oraz kolekcjonerskie monety ze Star Wars. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i dbałością o potrzeby klienta. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, zapewniając elastyczne godziny zakupów. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://goldenmark.com/. Dodatkowe pytania można kierować pod numer telefonu: 71 724 22 56.

Podsumowanie opinii

Klienci w swoich opiniach podkreślają profesjonalizm obsługi, bogaty asortyment oraz wysoką jakość towarów oferowanych przez firmę Goldenmark. Mimo pozytywnych doświadczeń, zdarzają się również negatywne opinie, sugerujące konieczność ostrożności przy zakupach. Mimo to, ogólny obraz firmy prezentuje się pozytywnie.

Lokalizacja

Siedziba firmy znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia, blisko głównych atrakcji turystycznych. Klienci mogą więc połączyć wizytę w salonie jubilerskim z zanurzeniem się w bogatą historię i kulturę tego miejsca.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Goldenmark, można odwiedzić jej siedzibę przy ul. Krawieckiej 1, 50-148 Wrocław, Polska. Dodatkowo, istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 71 724 22 56 oraz odwiedzenia oficjalnej strony internetowej: https://goldenmark.com/.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.