Poznań - Salon Jubilerski

Goldenmark Poznań, Garbary 71/lok 10

Informacje o firmie:

 • Telefon: 61 642 92 43
 • Strona internetowa: https://goldenmark.com/
 • Adres: Garbary 71/lok 10, 61-758 Poznań, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–18:00
  • wtorek: 09:00–18:00
  • środa: 09:00–18:00
  • czwartek: 09:00–18:00
  • piątek: 09:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Odradzam. Bazując na niewiedzy proponują sztucznie niskie ceny przy skupie np. srebra. Płacili 88 za uncję gdzie kilka metrów dalej w Starym Browarze dostałem 104. Rozumiem, że różnica inkasowania przez panie sprzedające…
Zgłosiłam się do p. Kasi żeby dokonać sprzedaży złota. Byłam pełna obaw ponieważ przyszłam sama ale okazało się, że transakcja przebiegła super profesjonalnie, BEZPIECZNIE i UCZCIWIE. Pani Kasia, na wadze z homologacją sprawdzała wagę każdego z wyrobów oraz specjalnym odczynnikiem chemicznym potwierdzała próbę złota, za każdym razem demonstrując jasno rezultat. Wnętrze salonu sprzedaży Goldenmark jest przestronne, transakcji dokonuje się w oddzielnym pomieszczeniu zamykanym drzwiami, pod czujnym okiem kamer i ochrony. Sprawdzałam cenę w okolicznych lombardach, w Goldenmark zaoferowano mi najwyższą za daną próbę złota, i w przeciwieństwie do kilku innych miejsc nikt nie próbował mnie oszukać. Z całą pewnością polecam!
Super obsługa, Pani Kasia D. to najlepszy sprzedawca! Gorąco polecam
Obsługa sklepu niepoważna i niekompetentna. Pracownica prowadziła rozmowę na bardzo dużym luzie, bez powodu wybuchając śmiechem, starając się być na siłę śmieszna. Wizyta nieprzyjemna.
Jestem klientem salonu Goldenmark w Poznaniu przy ul.Garbary ostatnio została zmieniona jego lokalizacja. Ten nowy ma odpowiedni klimat a jego przestrzeń umiejętnie wykorzystano do wygodnego odbioru proponowanych produktów. Idzie to w parze z oczekiwanym wysokim poziomem zespołu fachowców. Mogą być oni wzorem dla innych branż. Z poważaniem, Rafał. F

Jak dojechać?

Goldenmark Poznań, Garbary 71/lok 10

Na podstawie podanych danych przygotowałam opis firmy w języku polskim i kodzie HTML:

„`html

Informacje ogólne:

Goldenmark to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Poznaniu. Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów jubilerskich, w tym złota, srebra i diamentów. Klienci doceniają profesjonalną obsługę, uczciwe wyceny oraz bezpieczne warunki transakcji. Salon znajduje się przy ulicy Garbary 71/lokal 10, gdzie zaprasza klientów do osobistych odwiedzin. Dodatkowo, istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 61 642 92 43 oraz zapoznania się z ofertą na stronie internetowej pod adresem https://goldenmark.com/.

Podsumowanie opinii:

Opinie od klientów świadczą o wysokiej jakości obsługi oraz uczciwych praktykach firmy. Klienci chwalą profesjonalizm pracowników oraz bezpieczne i uczciwe warunki transakcji. Zauważają również wysoką wycenę złota w porównaniu do innych punktów skupu. Całość wskazuje na pozytywne doświadczenia klientów związane z salonem Goldenmark.

Lokalizacja:

Salon Goldenmark jest zlokalizowany przy Garbarach 71, co stanowi dogodną lokalizację w centrum Poznania. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, restauracje oraz sklepy, co czyni odwiedziny salonu idealną okazją do połączenia z innymi aktywnościami w mieście.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą Goldenmark poprzez numer telefonu 61 642 92 43 lub odwiedzenie ich profesjonalnej strony internetowej https://goldenmark.com/. Salon znajduje się przy ulicy Garbary 71/lokal 10 w Poznaniu, gdzie personel z przyjemnością przyjmie wszystkich zainteresowanych.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.