Łódź - Salon Jubilerski

Goldenmark Łódź, Piotrkowska 126

Informacje o firmie:

 • Telefon: 42 279 40 80
 • Strona internetowa: https://goldenmark.com/
 • Adres: Piotrkowska 126, 90-062 Łódź, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Na samym początku jeśli chodzi o wygląd to lokal jest bardzo profesjonalny, podobały mi się wystawione złote wyroby oraz najbardziej wow to – OBRAZY! Jeśli chodzi o obsługę to Pan Sławomir jest profesjonalistą, widać to na pierwszy rzut oka! Co do złota potrafił mi wyjaśnic oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania, aż się go miło słuchało! Sprzedaż złota przebiegła niesamowicie, Złoto profesjonalnie sprawdzone oraz Wycenione po bardzo korzystnej cenie, a wypłata za Złoto mimo dużej sumy została przekazana odrazu! Pozdrawiam Pana Sławomira oraz mam nadzieję że każdy kogo chociaż trochę interesuje złoto powinien sie tam przejść
Pierwszy raz odwiedzilismy salon, i już od wejścia wiedzieliśmy, że to to czego szukamy. Zostaliśmy poinformowany o wszystkich szczegółach transakcji, cenach i o całym procesie. Wszystko bardzo jasno i czytelnie wyjaśnione. Podejście do klienta, kultura i uprzejmość na najwyższym poziomie. Osoba nas obsługująca z wielką wiedzą, niesamowicie uprzejma i pomocna, mocno angażująca się w swoją pracę i obsługę klienta. Gorąco polecam, gdyż to czysta przyjemność spotykać takich ludzi. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy. M.J.G.
Chciałbym podziękować panu Sławomirowi za pełną rzetelność, profesjonalność oraz bardzo miłą i szczegółową rozmowę. Potrafi wytłumaczyć klientowi wszystko w cudowny sposób. Życzę powodzenia oraz samych sukcesów w firmie! Polecam każdemu!
Dzisiaj pierwszy raz byliśmy z chłopakiem, Pan Sławomir – pełen profesjonalizm, widać ze zna się na rzeczy, podejście do klienta, kultura i uprzejmość na najwyższym poziomie. Polecamy serdecznie.
Pierwszy raz odwiedziłem salon. Pan Sławomir – pełen profesjonalizm. Zostałem poinformowany o wszystkich szczegółach transakcji, cenach i o całym procesie sprzedaży. Podejście do klienta, kultura i uprzejmość na najwyższym poziomie. Towar dostępny od ręki (w zależności co mają na stanie oczywiście), ceny naprawdę przyzwoite oraz anonimowość. Od dziś zostaję stałym klientem Goldenmark.

Jak dojechać?

Goldenmark Łódź, Piotrkowska 126

Informacje ogólne:

Firma Goldenmark to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Piotrkowskiej 126 w Łodzi. Oferuje szeroki asortyment złotych wyrobów jubilerskich, w tym pierścionki, łańcuszki, kolczyki oraz bransoletki. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Salon znajduje się w centralnej części miasta, co ułatwia klientom dotarcie do miejsca oraz okoliczne zakupy i atrakcje. Goldenmark zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Podsumowanie opinii:

Klienci, którzy mieli okazję odwiedzić salon Goldenmark, wyrażają swoje zadowolenie z zakupów oraz obsługi. Wysoko oceniają profesjonalizm personelu oraz jakość oferowanych wyrobów. Pozytywne opinie podkreślają również uczciwe podejście do klienta oraz klarowność w przekazywaniu informacji. Goldenmark cieszy się dobrą reputacją jako miejsce, które zapewnia wysoką jakość usług jubilerskich w przyjemnej atmosferze.

Lokalizacja:

Salon Goldenmark znajduje się przy ulicy Piotrkowskiej 126 w Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta oraz okolicznych atrakcji. Klienci mogą skorzystać z licznych sklepów, restauracji i punktów usługowych znajdujących się w pobliżu. Okolica wyróżnia się dogodnym dojazdem oraz wygodnym parkingiem dla klientów odwiedzających salon.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu z salonem Goldenmark:
Telefon: 42 279 40 80
Strona internetowa: https://goldenmark.com/
Adres: Piotrkowska 126, 90-062 Łódź, Polska

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.