Częstochowa - Salon Jubilerski

Golden Jack Częstochowa, aleja Wolności 22

Informacje o firmie:

 • Telefon: 34 365 19 43
 • Strona internetowa: https://www.bizuteriakalota.pl/
 • Adres: aleja Wolności 22, 42-200 Częstochowa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zdecydowanie potępiamy takie nieuczciwe praktyki, jakie miały miejsce w lombardzie Jack w Częstochowie. Szanowanie zaufania i uczciwość w obrocie są fundamentalnymi wartościami, które powinny być podstawą każdej działalności. W przypadku takich nieprawidłowości związanych z złotem, zdecydowanie zalecamy ostrożność i rozważność w podejmowaniu decyzji dotyczących tego lombardu. Warto wybierać zaufane i renomowane miejsca, które działają na rynku zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.
Polecam gorąco działający od wielu lat na częstochowskim rynku Lombard. Rzetelna i fachowa obsługa klienta. Profesjonalna znajomość branży jubilerskiej. Uczciwa wycena zarówno przy zakupach jak i sprzedaży.
Zdecydowanie nie polecam ! Narzeczona zamówiła dwa łańcuszki złote otrzymała puste opakowanie . Właściciel nic sobie z tego nie robi !!!! Nie dajcie się ! Jest stratna 3 Tysiące złoty
Dobra firma. Sprzedawałem stary telefon – uczciwa wycena i kasa od razu wypłacona. Polecam
Nie polecam na Facebooku można Zaobserwować, że dochodzi w tym lombardzie do oszustw oszukana dziewczynę na 3 tysiące złoty! Wstyd

Jak dojechać?

Golden Jack Częstochowa, aleja Wolności 22

Informacje ogólne

Firma jubilerska Golden Jack mieszcząca się przy alei Wolności 22 w Częstochowie oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi związane z przetwarzaniem złota. Klienci cenią profesjonalizm obsługi oraz uczciwe wyceny. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty, zapewniając dogodne godziny otwarcia. Adresowane zarówno do klientów oczekujących rzetelnej wyceny biżuterii, jak i tych poszukujących unikatowych ozdób na różne okazje.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów odzwierciedlają zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia. Dzięki renomie i długoletniej działalności Golden Jack zdobył zaufanie klientów, którzy doceniają uczciwość oraz fachową wiedzę personelu. Niektórzy z kolei wyrażają obawy związane z jakością usług oraz niektórymi incydentami. Dlatego klientów zachęca się do ostrożności oraz dokładnej analizy oferty przed podjęciem decyzji.

Lokalizacja

Firma znajduje się w centralnej części Częstochowy, w pobliżu alei Wolności. To malownicza okolica, będąca centrum życia kulturalnego i handlowego miasta. W pobliżu można znaleźć liczne restauracje, galerie oraz atrakcje turystyczne. Lokalizacja pozwala na łatwy dostęp zarówno komunikacją publiczną, jak i samochodem.

Kontakt

Golden Jack zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 34 365 19 43. Więcej informacji o ofercie oraz aktualnych promocjach dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej: www.bizuteriakalota.pl. Osoby poszukujące unikalnych i atrakcyjnych ozdób zapraszane są osobiście do salonu znajdującego się przy alei Wolności 22 w Częstochowie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.