Lubin - Salon Jubilerski

Golden Dreams VISSORO biżuteria-tytanowa.pl Lubin, Jana Pawła II 86b

Informacje o firmie:

  • Telefon: 664 188 903
  • Strona internetowa: http://bizuteria-tytanowa.pl/
  • Adres: Jana Pawła II 86b, 59-300 Lubin, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Obrączki tylko 3 lata a już dawno straciły kolor. Został grafit. Na inny nie liczcie. Żony jeszcze się błyszczy ale męża jest porysowana bo nosił cały czas a pracuje pod ziemią… Jest teraz tak okropna że lepiej jej nie zakładać bo wstyd. Został grawer w środku tylko.
Jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam
Obrączki zakupione 3 lata temu, mimo tego czasu nic się z nimi nie dzieje, mąż niestety swojej nie nosi, moja jest na palcu codziennie i mimo wszystko obie wyglądają tak samo nieskazitelnie
Obrączki ślubne zakupiłam ponad 3 lata temu w VISSORO, niestety firma się zamknęła, ale Golden Dreams który przejął od nich część asortymentu, rozpatrzył reklamacje po tym jak obrączka mi pękła i wymienił na nowy produkt, dopłaciłam jedynie za grawer. Jestem im bardzo wdzięczna i polecam
Polecam oryginalne z wyglądu obrączki.

Jak dojechać?

Golden Dreams VISSORO biżuteria-tytanowa.pl Lubin, Jana Pawła II 86b

Informacje ogólne

Firma Golden Dreams VISSORO to salon jubilerski oferujący biżuterię tytanową. Zlokalizowany jest pod adresem Jana Pawła II 86b, 59-300 Lubin, Polska. Specjalizuje się w obrączkach ślubnych i jubilerskich akcesoriach. Firma zapewnia wysoką jakość produktów oraz zindywidualizowane podejście do klienta. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej: http://bizuteria-tytanowa.pl/ lub kontakt telefoniczny: 664 188 903.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów odzwierciedlają wysoką jakość i trwałość produktów oferowanych przez firmę. Mimo pewnych przypadków, w większości przypadków kupujący wyrażają zadowolenie z zakupionych obrączek i polecają firmę Golden Dreams VISSORO z uwagi na oryginalność produktów oraz pozytywne doświadczenia z obsługą klienta.

Lokalizacja

Firma jest zlokalizowana pod adresem Jana Pawła II 86b, 59-300 Lubin, Polska. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne i znajduje się niedaleko centrum miasta. Można tutaj znaleźć restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to prestiżowa lokalizacja dla salonu jubilerskiego.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą Golden Dreams VISSORO poprzez numer telefonu: 664 188 903, stronę internetową: http://bizuteria-tytanowa.pl/, a także do osobistego odwiedzenia salonu pod adresem Jana Pawła II 86b, 59-300 Lubin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.