Salon Jubilerski - Zamość

Gold Room Zamość, Przemysłowa 10

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam miała być zmiana rozmiaru bez problemu po czym okazało się po wysłaniu obrączki salon ma współprace z inną firmą a więc nie wykonali tej usługi przy czym i tak musieliśmy zapłacić 80 zł i na własną rękę kontaktować się z poprzednią firma.
Odradzam ten salon w moi przypadku zostałem naciagniety na kase przy wyborze została nam przedstawiona cena + – 100 zł i zaliczka, przy odbiorze różnica zrobiła się ponad 600 zł zwykli naciągacze !!!!!!!!
Totalnie nie polecam, źle dobierają rozmiary, pracownicy niekompetentni, koszty zmiany rozmiaru 80zł, a przy odbiorze zmieniają na 120zł! Omijać z daleka!
Bardzo dobra obsługa, kompetentna i miła pani pomogła nam przy wyborze obrączek ślubnych 😉 spory wybór i dobra oferta, których brakuje u innych jubilerów. Polecam.
Profesjonalizm.

Jak dojechać?

Gold Room Zamość, Przemysłowa 10

Informacje ogólne:

Gold Room Zamość to salon jubilerski, oferujący bogaty asortyment wyjątkowych obrączek ślubnych i biżuterii dla swoich klientów. Znajduje się przy ulicy Przemysłowej 10, 22-400 Zamość, w Polsce. Firma cechuje się wysoką jakością usług oraz profesjonalną obsługą klienta. Można skorzystać z pomocy kompetentnej obsługi, która chętnie doradzi przy doborze idealnych obrączek. Ponadto, strona internetowa sklepu (https://sklep.terpilowski.com.pl/) umożliwia zapoznanie się z ofertą oraz skontaktowanie się z firmą.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów oscylują między dużym niezadowoleniem z doświadczeń zakupowych a zadowoleniem z profesjonalizmu oraz bogatej oferty. Większość klientów wyrażała dezaprobatę wobec kosztów zmiany rozmiaru obrączek oraz niekompetencji pracowników. Jednakże, pośród tych opinii pojawiają się także pozytywne głosy zachwalające profesjonalizm, pomocną obsługę oraz spory wybór obrączek.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Gold Room Zamość usytuowany jest w urokliwej okolicy w centrum Zamościa. Okolica oferuje dostęp do różnorodnych atrakcji turystycznych, restauracji oraz innych sklepów. Jest to miejsce, które warto odwiedzić podczas poszukiwań wyjątkowej biżuterii ślubnej.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu 579 609 089 lub odwiedzić stronę internetową https://sklep.terpilowski.com.pl/. Alternatywnie, można odwiedzić salon osobiscie przy ulicy Przemysłowej 10, 22-400 Zamość, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.