Salon Jubilerski - Zielona

Gold Propst. Sklep jubilerski Zielona, Artura Grottgera 15

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Dziękuję za uratowanie mojego palca dziś rano 😉 Palec mi spuchł, obrączka nie chciała zejść i się spaskudziło. Poszedłem do pracowni jubilerskiej, gdzie na miejscu problem został rozwiązany. Polecam!
Zepsuli mi naszyjnik, zerwał się dzień po naprawie, po czym kazali płacić za kolejną naprawę
Przemiła obsługa. Piękne złote cacka. Ceny umiarkowane. Polecam wielbicielom złotej biżuterii
Duży wybór biżuterii, przemiła obsługa znająca się na rzeczy, polecam
polecam

Jak dojechać?

Gold Propst. Sklep jubilerski Zielona, Artura Grottgera 15

Oczywiście, przygotuję opis na stronę internetową na podstawie podanych danych.

Informacje ogólne

Firma Gold Propst to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Artura Grottgera 15 w Zielonej Górze. Oferuje on bogaty i zróżnicowany asortyment biżuterii, w tym złote pierścionki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych. Obsługa w sklepie jest profesjonalna i pomocna, a ceny są uznawane za umiarkowane. Godziny otwarcia pozwalają na odwiedziny w dogodnych dla klientów godzinach, w tym także w soboty do godziny 14:00.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różnorodne opinie na temat firmy Gold Propst. Jedni chwalą przemiłą obsługę i bogaty wybór biżuterii, podczas gdy inni wspominają o problematycznych doświadczeniach z naprawami. Mimo to, wielu z nich poleca sklep jubilerski jako miejsce o urozmaiconej ofercie biżuterii, przyjaznej obsłudze i umiarkowanych cenach.

Lokalizacja

Firma Gold Propst znajduje się w malowniczej okolicy Zielonej Góry, niedaleko Parku Miejskiego. W pobliżu można odnaleźć liczne restauracje, kawiarnie oraz sklepy, co sprawia, że miejsce to jest atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Warto odwiedzić okoliczne atrakcje i cieszyć się urokami tego miejsca podczas wizyty w salonie jubilerskim.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Gold Propst, można skorzystać z numeru telefonu: 68 320 29 06 lub odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie dostępne są dodatkowe informacje. Zachęcamy również do osobistych odwiedzin pod adresem: Artura Grottgera 15, 65-415 Zielona Góra, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.