Bielsko-Biała - Salon Jubilerski

galeriajubilerska.pl Bielsko-Biała, Karpacka 24b/15

Informacje o firmie:

 • Telefon: 33 300 10 20
 • Strona internetowa: http://galeriajubilerska.pl/
 • Adres: Karpacka 24b/15, 43-300 Bielsko-Biała, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–17:00
  • wtorek: 08:00–17:00
  • środa: 08:00–17:00
  • czwartek: 08:00–17:00
  • piątek: 08:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zamówiłam pierścionek, z którego jestem na prawdę zadowolona. Bardzo mi się podoba na żywo.Jest delikatny,ale wcale nie za cienki i nie za mały. Szczerze polecam. Z obsługi też jestem zadowolona, wszystko poszło sprawnie. Myślę, że gdy będę jeszcze czegoś potrzebować, to zrobię kolejne zakupy w tej galerii
Obsługa ok, towar ok ale czas wysyłki oraz opóźnienie tragedia … Aktualizacja : czas wynosił od 4do 8 dni. Towar zakupiony przed świętami z myślą o prezencie. Wysłany dopiero 9 dnia u mnie dnia 10 ale roboczego. Więc zamówienie trwało prawie 2.5 tygodnia. Wiadomo że przed świętami więcej zamówień ale jeżeli jest od 4 dni to zakładałem że jest szansa… Można było napisać że od 8 dni.. i zaznaczyć roboczych…
Malutki, drobniutki, cieniutki, delikatny pierścionek. Zupełnie coś innego, niż to, co jest przedstawione na zdjęciach na stronie internetowej. Zamówiony z GRAWEREM KTÓREGO NIE WIDAĆ GOŁYM OKIEM. Na tak cienkiej obrączce nie da się nic przeczytać bez odpowiedniego powiększenia/lupy/specjalnego obiektywu. Podobnie niewyraźna próba złota, wyglądająca na uszczerbek. Dla porównania wrzucam zdjęcie z innym pierścionkiem. Ten z galerii jubilerskiej jest przynajmniej 2-krotnie cieńszy (!) Opcja graweru oczywiście bezpłatna, bo dla dobra firmy. Biżuterii grawerowanej nie można zwrócić. Trudno. Będę drucik nosić, choć nie wiem ile wytrzyma, bo tak cienkiego ustrojstwa nigdy nie widziałam. Sklepu nie polecam. No i firma trochę krzak, na instagramie ponad 6 tysięcy obserwujących, a pod postami zero komentarzy i zaledwie kilka polubień. A pozytywne opinie w Google, chyba w większości kupione, bo wystawiane przez użytkowników z jedną opublikowaną opinią.
Dramat. Jedno wielkie oszustwo! Większość wystawionego asortymentu w rzeczywistości wygląda inaczej niż na zdjęciach. Polecam się do nich wybrać przed zakupem. A zanim ktoś się zdecyduje niech poczyta opinie na innych portalach i obejrzy zdjęcia. Firma manipuluje i próbuje oszukać klienta. Internetowy naciągacz.
Polecam! Pierścionek jest piękny, delikatny właśnie taki jaki chciałam. Grawer bardzo wyrazisty. Miła obsługa.

Jak dojechać?

galeriajubilerska.pl Bielsko-Biała, Karpacka 24b/15

Jasne, możemy to zrobić. Oto przykładowy opis strony internetowej w HTML, który zawiera informacje podane powyżej:

Informacje ogólne

Firma „Galeria Jubilerska” to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Bielsku-Białej. Oferuje szeroki wybór wyjątkowych pierścionków, biżuterii oraz innych ekskluzywnych produktów jubilerskich. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość oferowanych wyrobów. Salon znajduje się przy ulicy Karpackiej 24b/15 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–17:00.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów są zróżnicowane, jednak większość pozytywnie ocenia jakość produktów i obsługę. Należy jednak wziąć pod uwagę, że niektórzy klienci mieli uwagi co do realizacji zamówień oraz jakości produktów w porównaniu do prezentowanych na stronie internetowej. Mimo to, wielu klientów poleca zakupy w salonie „Galeria Jubilerska”.

Lokalizacja

Salon jubilerski znajduje się w malowniczej okolicy Karpackiej 24b/15 w Bielsku-Białej. W pobliżu znajdują się urokliwe uliczki, kawiarnie oraz restauracje, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią przyjemnego spaceru po okolicy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą „Galeria Jubilerska” pod numerem telefonu +48 33 300 10 20 lub poprzez odwiedzenie ich strony internetowej http://galeriajubilerska.pl/. Salon znajduje się przy ulicy Karpackiej 24b/15, 43-300 Bielsko-Biała, Polska.

Mam nadzieję, że to spełnia Twoje oczekiwania! Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, daj mi znać.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.