różowy diament pierścionek
Salon Jubilerski - Tychy

Firma Jubilerska Tadeusz Perka Tychy, Marszałka Józefa Piłsudskiego 64

Informacje o firmie:

 • Telefon: 601 472 480
 • Strona internetowa: https://jubilertychy.pl/
 • Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 64, 43-100 Tychy, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Miałam dzisiaj okazję skorzystać z usług tego jubilera i jestem bardzo zadowolona. Pan wykazał się tak profesjonalizmem, jak i fachową wiedzą, doprawioną uczciwością. Miłe i pogodne usposobienie sprawiło, że cała wizyta była przyjemnością. Brak kolejki – obsługa była szybka i efektywna, tak jak i dokładna wycena / sprawdzenie przyniesionych elementów biżuterii. Lokalizacja zakładu jubilerskiego jest dość dobra, bo niedaleko znajduje się przystanek autobusowy Tychy Piłsudskiego. Z parkowaniem własnym wehikułem też nie powinno być problemu.
Godny polecenia,rzetelny jubiler z dużym doświadczeniem w branży.Usługa wykonana profesjonalnie
Polecam w 100 % Byłam powiększyć obrączkę i zostałam obsłużona w bardzo miły sposób , a niecałe 10 min obrączka była gotowa aby zmieścić się znowu na palec
Jeśli ktoś potrzebuje zakup obrączek, pierścionka lub innej biżuteria to polecam firmę jubilerka pana Tadeusza Perki z Tych. Profesjonalna obsługa idealnie doradza szczery ,uczciwy . Jeśli ma się swój pomysł na wisiorek to Pan Tadeusz zrealizuje . Przystępne ceny , wybór ogromny. Można zrobić zakup prze internet. Zdjęcia czasem nie oddają tego jak na żywo. Polecam . Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.
Jubiler godny polecenia! Uczciwy, rzetelny i profesjonalny 🙂

Jak dojechać?

Firma Jubilerska Tadeusz Perka Tychy, Marszałka Józefa Piłsudskiego 64

Informacje ogólne:

Firma Jubilerska Tadeusz Perka to profesjonalny salon jubilerski z bogatym asortymentem biżuterii. Znajdziesz tutaj obrączki, pierścienie oraz inne wyroby jubilerskie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Obsługa klienta odznacza się profesjonalizmem i uczciwością. Salon znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 64 w Tychach, co sprawia, że jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób spoza regionu. Godziny otwarcia są przyjazne dla klientów, a lokalizacja w pobliżu przystanku autobusowego ułatwia dojazd niezależnie od środka transportu.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zachwyt nad profesjonalizmem, uczciwością oraz miłą obsługą, jaką otrzymali od jubilera. Dodatkowo, łatwość i szybkość dokonania usług oraz pozytywna atmosfera podczas wizyty to dodatkowe atuty firmy, które przyciągają i zadowalają klientów.

Lokalizacja:

Firma Jubilerska Tadeusz Perka znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 64 w Tychach. Okolica jest dogodna zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, jak i dla tych, którzy preferują podróż własnym pojazdem. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Tychy Piłsudskiego, co ułatwia dojazd do salonu.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą, skorzystaj z podanego numeru telefonu: 601 472 480. Możesz także odwiedzić ich stronę internetową: jubilertychy.pl. Salon jubilerski mieści się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 64 w Tychach, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.