srebro pozłacane czy się ściera
Salon Jubilerski - Sosnowiec

Europejska Mennica Lokacyjna Sosnowiec, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 12

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 350 54 56
 • Strona internetowa: https://www.mennicaeuropejska.pl/
 • Adres: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 12, 41-203 Sosnowiec, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Witam ogromnie polecam 😉 kolejna udana transakcja, na pewno nie ostatnia. Wszystko na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo, przemiła obsługa i poczucie takiego spełnienia;) bardzo bardzo dziękuję i do zobaczenia.
Dziękuję bardzo za wzorową obsługę. Najpierw udzielono mi profesjonalnie wyczerpujących informacji o produktach, a następnie ekspresowo wykonano grawer i zadbano, aby przesyłka dotarła do mnie na czas. Firma solidna, zdecydowanie godna polecenia!
Szanowna Pani Karino. Serdecznie dziękuję za miłą obsługę i profesjonalizm. Zakupiony futerał i przepiękną grawerkę na 18-kę mojej wnuczki. Pozdrawiam Polecam się na przyszłość Z poważaniem. Wiesława
Wczoraj otrzymałam pięknie i bardzo solidnie zapakowaną paczuszkę z zamówionym prezentem. Jestem ogromnie zadowolona, bo zamówienie spełniło wszystkie moje oczekiwania. Dziękuję za miłą i rzeczową pomoc przy wyborze upominku. Krótko mówiąc, jesteście Firmą godną polecenia, co będę czynić orzy każdej nadarzającej się okazji.
Bardzo dzienkuje za niesamowitow cierpliwosc! Robilem prszelew za sztabki i prszez muj bank to okazalosie masakra jak trudno ale po 1 godzinie i pomocy menadzera meniccy wszystko udalosie.Pozdrawiam

Jak dojechać?

Europejska Mennica Lokacyjna Sosnowiec, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 12

Informacje ogólne

Firma Europejska Mennica Lokacyjna to salon jubilerski zlokalizowany w Sosnowcu. Oferta obejmuje wysokiej klasy biżuterię oraz usługi związane z grawerowaniem. Obsługa wyróżnia się profesjonalnym podejściem i pełnym zaangażowaniem w spełnianie potrzeb klientów. Znajduje się pod adresem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 12. Godziny otwarcia obejmują dni robocze w standardowych godzinach. Klienci cenią sobie również łatwość kontaktu poprzez stronę internetową oraz numer telefonu.

Podsumowanie opinii

Klienci regularnie wyrażają zadowolenie z profesjonalizmu obsługi oraz wysokiej jakości oferowanych produktów. Pozytywne opinie podkreślają również szybkość realizacji zamówień oraz pomoc w wyborze odpowiednich upominków. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, co świadczy o jej solidności i dbałości o satysfakcję z zakupów.

Lokalizacja

Firma znajduje się w urokliwej okolicy Sosnowca, w pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie i sklepy, tworząc sprzyjające otoczenie dla zakupowych wypraw. Okolica cechuje się dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi oraz łatwym dostępem dla klientów z różnych części miasta.

Kontakt

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 32 350 54 56 lub odwiedzenie strony internetowej https://www.mennicaeuropejska.pl/. Można także odwiedzić lokalizację firmy pod adresem Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 12, 41-203 Sosnowiec, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.