Konin - Salon Jubilerski

Domagała Pracownia Jubilerska- Jubiler Konin Konin, Wiosny Ludów 11

Informacje o firmie:

 • Telefon: 63 242 80 96
 • Strona internetowa: http://jubiler-domagala.pl/
 • Adres: Wiosny Ludów 11, 62-500 Konin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Znaleźliśmy tego Jubilera przez Social Media, ważne było dla Nas zobaczenie realizacji na zdjęciach oraz doceniamy firmę rodzinną i doświadczenie. To skłoniło Nas do wycieczki z Poznania, będąc na miejscu wiedzieliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu. Profesjonalizm, koncentracja na kliencie, super kontakt. Realizacja taka jaką chcieliśmy. Polecamy z całego serca!
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, zainteresowanie jak i podejście do klienta niesamowite. Wszystko wyjaśnione, pełny przekaz informacji nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Ceny mocno konkurencyjne a jakość wykonania na najwyższym poziomie. Będziemy polecać wszystkim, którzy będą poszukiwać obrączek. U nas padł wybór na różowe złoto i jesteśmy w 100% zadowoleni. Dziękujemy i polecamy wszystkim 🙂
Obrączka, która ze względu na cyrkonie miała być już nigdy nie do powiększenia… Jednak tutaj znalazłam szanse i dowód na to, że niemożliwe jednak staje się możliwe. Dziękuję i z całego serca polecam Pracownia Jubilerska Domagała
Zdecydowanie polecam to miejsce, bardzo duże zaangażowanie w cały proces zakupu. Pomoc w wyborze biżuterii, kontakt z właścicielem, jakość produktów na wysokim poziomie. Wszystko przemawia za tym żeby pofatygować się nawet z drugiego końca kraju. 🙂
Zupełny brak profesjonalizmu. Powierzchowne ocenianie klientów. Bardzo prymitywne zachowanie. Przyszłam zdecydowana na zakup pierścionka i kilku innych rzeczy ze złota. Pierścionek był w określonych widełkach cenowych, nie znam się akurat na złotych pierścionkach wiec byłam otwarta na cenę większa niż zaproponuję. Pan od razu stwierdził, że nie kupi Pani nic w tej cenie. Okej zrozumiałam, że budżet się zmieni, luz wiec nie ma problemu. Podczas wybierania i oglądania jeszcze kilka razy padło hasło nic Pani nie kupi za ta kwotę. – bardzo fajnie ale to już słyszałam wiec nie trzeba było powtarzać. Sprzedawca sprawiał wrażenie wręcz znudzonego rozmową. Zero propozycji czy innego rozwiązania dla klientki. Szkoda bo pierścionek był pierwszy na liście zakupów, a lista była spora. Jeśli szanujecie swoje nerwy jest naprawdę dużo innych jubilerów, którzy was wysłuchają i doradzą nawet gdy jesteście bez makijażu i w bluzie. Drugiej szansy nie daje, znajomym zwrócę uwagę by omijali to miejsce. Małomiasteczkowość.

Jak dojechać?

Domagała Pracownia Jubilerska- Jubiler Konin Konin, Wiosny Ludów 11

Informacje ogólne:

Firma Domagała Pracownia Jubilerska zlokalizowana jest w Koninie przy ul. Wiosny Ludów 11. Specjalizuje się w jubilerskich wyrobach oraz oferuje profesjonalną obsługę klienta. Asortyment firmy obejmuje różnorodną biżuterię, w tym obrączki oraz pierścienie zaręczynowe. Klienci cenią tę firmę za indywidualne podejście, wysoką jakość wyrobów jubilerskich oraz konkurencyjne ceny. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu przez telefon: 63 242 80 96 lub odwiedzenia strony internetowej: http://jubiler-domagala.pl/.

Podsumowanie opinii:

Klienci doskonale oceniają Domagała Pracownia Jubilerska, chwaląc ją za profesjonalizm, doskonałą obsługę klienta oraz wysoką jakość wyrobów jubilerskich. Opinie odzwierciedlają, że firma oferuje indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór biżuterii, co przyczynia się do zadowolenia klientów i pozytywnych rekomendacji.

Lokalizacja:

Domagała Pracownia Jubilerska znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Konina przy ul. Wiosny Ludów 11. W pobliżu firmy można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe, co stwarza wygodne warunki dla klientów odwiedzających salon jubilerski.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu z Domagała Pracownia Jubilerska poprzez telefon: 63 242 80 96, odwiedzenie strony internetowej: http://jubiler-domagala.pl/ oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Wiosny Ludów 11, 62-500 Konin, Polska. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta oraz bogatemu asortymentowi biżuterii, firma gwarantuje satysfakcję z zakupów oraz pozytywne doświadczenia dla swoich klientów.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.