Płock - Salon Jubilerski

DIAMOR Płock, Wyszogrodzka 144

Informacje o firmie:

 • Telefon: 785 700 317
 • Strona internetowa: https://dhjubiler.pl/
 • Adres: Wyszogrodzka 144, 09-410 Płock, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam. Obsługa tragedia, był kupiony łańcuszek złoty, po dwóch dniach się urwał z winy jakości materiałów, ale reklamację nie wzięli pod względem że to wina klienta. Masakra, nie polecam na 100%. Polecam omijać ten sklep.
Moje doswiadczenie z tym sklepem jubilerskim i z ta marka jest fatalne. Po trzech dniach noszenia lancuszka z zawieszka za blisko 800zl lancuszek przerwal sie (poprawiajac zawieszke na szyi najzwyczajniej w swiecie zawieszka zostala mi w reku!!). Ekspertyza z reklamacji stwierdzila uszkodzenie mechaniczne – rozerwanie nastapilo na skutek zahaczenia o inny przedmiot co akurat jest absurdalne bo wiem jak uzytkowalam ten lancuszek i nikt mi nic nie wmowi. Plusem byla nieodplatna naprawa i wymiana zawieszki (na moje zyczenie) na lzejsza. Jednak nic to nie dalo, bo po odebraniu z reklamacji lancuszka (jeszcze tego samego dnia) lancuszek zerwal sie ponownie ale juz w innym miejscu (przy zapieciu- chcialam go zwyczajnie zapiac na szyi !!) Podsumowujac nie widzialam jak zyje lancuszka ktory sie doslownie rozsypuje w rekach, chyba nitka by byla bardziej wytrzymala. Mozliwe ze to jednostkowy przypadek ale ja wyrzucilam pieniadze w bloto i juz do Was nie wroce!!
Nieprofesjonalna obsługa, Pani która jest opryskliwa powinna zastanowić się nad zmianą pracy
Nie polecam ! Nieprofesjonalna kadra pracownicza, która albo nie słucha klienta lub po prostu chce sprzedać co ma
Bardzo sympatyczna obsługa. Pozdrawiam Panią, która z usmiechem i cierpliwością towarzyszyła mi przy wyborze prezentu 🙂

Jak dojechać?

DIAMOR Płock, Wyszogrodzka 144

Informacje ogólne:

Firma jubilerska DIAMOR zlokalizowana przy ul. Wyszogrodzkiej 144 w Płocku oferuje bogaty asortyment biżuterii zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Wysoka jakość produktów oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że DIAMOR jest miejscem, w którym warto dokonać wyjątkowych zakupów jubilerskich.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają różne opinie na temat DIAMOR. Jedni podkreślają nieprofesjonalną obsługę i problemy z jakością produktów, podczas gdy inni chwalą sympatyczną obsługę oraz pomoc w wyborze prezentów. Jest to miejsce o zróżnicowanych rekomendacjach, co stanowi istotną informację dla potencjalnych klientów.

Lokalizacja:

DIAMOR znajduje się przy ul. Wyszogrodzkiej 144, w pobliżu centrum Płocka. Okolica charakteryzuje się dogodnym dojazdem oraz różnorodnością sklepów i restauracji, co tworzy sprzyjające warunki dla klientów odwiedzających sklep jubilerski.

Kontakt:

Skontaktuj się z DIAMOR pod numerem telefonu 785 700 317 lub odwiedź ich stronę internetową: https://dhjubiler.pl/. Zachęcamy również do odwiedzenia sklepu osobiście przy ul. Wyszogrodzkiej 144, 09-410 Płock, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.