Białystok - Salon Jubilerski

Diament Plus Białystok, Produkcyjna 84

Informacje o firmie:

 • Telefon: 85 662 24 29
 • Strona internetowa: http://diamentplus.pl/
 • Adres: Produkcyjna 84, 15-680 Białystok, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–19:30

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Dzień dobry, z pewnościa nie zobaczą mnie państwo w tym sklepie drugi raz. Nieprofesjonalna i niekulturalna obsługa. Jedna z pań pracujących tam nie wykazała się profesjonalnym podejściem do klienta. Sposób w jaki prowadziła rozmowe był arogancki, pracownica z pretensjami i niechęcią rozmawiając ze mną podawała nieprawdziwe informacje, odnośnie reklamacji zegarka. Podczas rozmowy pani nie skierowała w moja stronę żadnych zwrotów grzecznościowych takich jak: Dzień dobry, w czym mogę pomóc, do usłyszenia czy po prostu miłego dnia, również nie usłyszałam słowa przepraszam za niedoinformowanie. Z całego serca odradzam sklep diamont plus ze względu na zaistniałą sytuację.
nie polecam. zaniosłam dwa pierścionki do naprawy czyli wstawienie w każdym malutkiej cyrkonii. w jedym gdzie nie było dużego oczka cyrkonia wstawiona dobrze, natomiast w drugim: rysa na dużym kamieniu, po czym kamień zruszony, po przyjeżdzie do domu zaledwie po 2 godzinach cyrkonia wypadła a na drugi dzień włożyłam pierscionek i w drodze do pracy wypadło duże oko, tj. duży kamień. Po odebraniu pierścionków, tzn. przed zapłatą zwróciłam uwagę jednej z pracownic że jest uszkodzony duzy kamień na co ona odpowiedziała już taki dostała ode; zaś na rachunku policzyła mi tylko za cyrkonię w jednym pierścionku czyli 50 pln. Czyli straciłam pierścionek z w. kruka z dużym oczkiem. Uwaga-przed zaniesieniem pierścionka dziewczyny róbcie zdjęcia jak wyglądał, celem unikniecia tego co ja dostałam. Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!!!!
Zakup dwóch łańcuszków 2 tygodnie temu. Jeden zrobił się CZARNY po jednym! dniu noszenia. Został odniesiony do sklepu, przyjęty i wypolerowany. Drugi zaczął szarzeć po kilku dniach. Również został zaniesiony do sklepu (dziś 11.08.2018r.) z prośbą o doprowadzenie go do stanu używalności. Niestety bardzo niemiła pracownica oznajmiła, że jest to normalna eksploatacja i nie przyjmie go do czyszczenia za darmo. Porównanie jednego łańcuszka wyczyszczonego i drugiego, który był noszony TYDZIEŃ na dołączonych zdjęciach. Czy tak wygląda normalna eksploatacja po tygodniu noszenia? Wygląda obrzydliwie, jakby miał wiele lat! Zdjęłam go dziecku po tygodniu, bo wstyd coś takiego nosić. Nikt się w nim nie kąpał, był noszony na szyi malucha. Byłam w sklepie MARKO, gdzie dostałam informację, że próba Ag 925 NIE MOŻE TAK WYGLĄDAĆ PO 2 TYGODNIACH OD ZAKUPU! Jest mi przykro, że sprawa została przez Państwa tak potraktowana, ponieważ Pastwa sklep wydawał się być bardziej profesjonalny od galeriowej konkurencji – niestety było to wyłącznie złudzenie. NIE POLECAM!
To były moje kolejne już zakupy w tym salonie i kolejne udane. Profesjonalna i bardzo pomocna obsługa. Z pewnością wrócę!
Firma godna polecenia, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i gorąco polecam 🙂

Jak dojechać?

Diament Plus Białystok, Produkcyjna 84

Informacje ogólne

Firma Diament Plus zlokalizowana jest przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Specjalizuje się w jubilerskim asortymencie, oferując szeroki wybór biżuterii. Sklep cechuje profesjonalna obsługa oraz dogodne godziny otwarcia, umożliwiające wygodne zakupy dla klientów, którzy mają ograniczony czas. W przypadku reklamacji, firma przykłada szczególną wagę do zadowolenia klienta, dbając o wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo, strona internetowa firmy umożliwia łatwe zapoznanie się z ofertą i skontaktowanie się z obsługą.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów wskazują na pewne niedociągnięcia w obsłudze, jednak warto zauważyć, że niektórzy klienci byli zadowoleni ze współpracy z firmą. Istnieje zróżnicowanie w doświadczeniach klientów, co sugeruje, że firma Diament Plus ma pole do poprawy w obszarze obsługi klienta, jednak zaoferowane produkty były dla niektórych klientów zadowalające.

Lokalizacja

Diament Plus znajduje się w miejscu o dobrej dostępności komunikacyjnej. Okolica w pobliżu sklepu zapewnia dogodne warunki dla klientów, umożliwiając wygodne i bezproblemowe dotarcie do miejsca zakupów. Ponadto, w otoczeniu sklepu można znaleźć inne punkty handlowe oraz miejsca rekreacyjne, które mogą zainteresować klientów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Diament Plus, można skorzystać z numeru telefonu 85 662 24 29 lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem http://diamentplus.pl/. Dodatkowo, firma zaprasza do osobistego odwiedzenia lokalu przy ulicy Produkcyjnej 84, 15-680 Białystok, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.