jak dobrać biżuterię do dekoltu
Chorzów - Salon Jubilerski

Diamanti Chorzów, Jana Kilińskiego 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 511 144
 • Strona internetowa: http://www.diamanti.pl/
 • Adres: Jana Kilińskiego 5, 41-500 Chorzów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–15:00
  • wtorek: 08:00–15:00
  • środa: 08:00–15:00
  • czwartek: 08:00–15:00
  • piątek: 08:00–15:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Serdecznie polecam ten zakład, kupiłem tutaj pierścionek zaręczynowy. Zjeździłem potem kilkanaście innych jubilerów, a ostatecznie wróciłem tutaj – nigdzie indziej nie spotkałem się z tak dobrą i pozytywną atmosferą i profesjonalnym podejściem. Podczas wizyt poznałem kilka pań z obsługi – każda uśmiechnięta i zaangażowana. Widać, że właściciel jest profesjonalistą w swoim fachu, żaden inny salon, który odwiedziłem nie posiadał nawet procenta kolorowych kamieni szlachetnych jakie można znaleźć tutaj (nieraz zdarzało się, że ekspedientki dużych sieciówek jubilerskich nie wiedziały o czym do nich mówię pytając o niestandardowy kamień). Po zaręczynach przyjechaliśmy z wybranką dopytać o fakturę kamienia w pierścionku i nasze wątpliwości zostały rozwiane przez profesjonalistę. Szczerze polecam, jestem przekonany, że w tym miejscu uda się każdemu znaleźć coś wyjątkowego plus ze świecą szukać takiej atmosfery i zaangażowania.
Razem z moją partnerką zjeździliśmy połowę Gdańska w poszukiwaniu obrączek. Nie chcieliśmy obrączek z sieciówek bo po kliku wizytach w „renomowanych” salonach odrzuciło nas podejście sprzedawców i ceny rodem z kosmosu. Partnerka jasno określiła jak ma wyglądać jej obrączka i takową znalazłem na stronie Diamanti w kategorii pierścionki zaręczynowe, pozostał tylko wybór jakości diamentu, przesyłka została nadana ekspersowo. Z racji odległości pomiedzy Gdańskiem a Chorzowem wszelkie ustalenia były mailowe oraz telefoniczne. Widząc podejście Pana Łukasza z Diamanti postanowiłem wysłać mu jeszcze obrączkę po pradziadku w celu powiększenia jego rozmiaru oraz pierścionka rodowego otrzymanego od mamy. Zakres usług: zmniejszenie rozmiaru, odświeżenie i obsadzenie szmaragdem. Od początku Pan Łukasz doradzał w każdej kwestii jak np. rozmiar kamienia. Miałem pewne obawy co do efektu końcowego aczkolwiek po otrzymaniu przesyłki z Diamanti okazały się bezzasadne. Obrączka została powiększona i odświeżona a co do pierścionka… po odświeżeniu, zmianie rozmiaru i obsadzeniu szmaragdem wygląda po prostu obłędnie. Zdjęcie zrobione przeze mnie niestety nie jest w stanie oddać jego piękna. Diamanti polecam w 100%.
Polecam tego jubilera. Mój mąż zakupił tu dla mnie pierścionek zaręczynowy, który po 6 latach wygląda nadal idealnie. Mocowania kamieni trzymają wszystko na miejscu pomimo tego że sama markiza pierścionka jest dość duża i często nim o coś uderzam. Dodatkowo jubiler po zamówieniu pierścionka przekazał zdjęcia modelu woskowego, który posłużył do wykonania całościowego odlewu. Jako inżynier jestem zachwycona takim rzemiosłem i jakością.
Zakupiliśmy tutaj obrączki ślubne i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂 Pani, która nas obsługiwała była bardzo miła i pomocna 🙂 czas realizacji był szybki (czekaliśmy tylko 3 tygodnie) a ceny o dużo niższe niż u innych jubilerów (te same produkty). Naprawdę polecam i na pewno to nie był nasz ostatni zakup 😀
Polecam bardzo serdecznie, przemiła obsługa i profesjonalna pomoc przy wyborze odpowiedniego kamienia. Jakość wykonania jest idealna a pierścionek sam w sobie jest prześliczny.

Jak dojechać?

Diamanti Chorzów, Jana Kilińskiego 5

Informacje o firmie:

Firma Diamanti to renomowany salon jubilerski, oferujący wysokiej jakości biżuterię. Znajduje się pod adresem Jana Kilińskiego 5, 41-500 Chorzów, Polska. Specjalizuje się w pierścieniach zaręczynowych, obrączkach ślubnych oraz niestandardowych projektach biżuterii. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna, a atmosfera w salonie sprzyja komfortowym zakupom.

Podsumowanie opinii:

Klienci chwalą ten salon jubilerski za wysoką jakość obsługi, urozmaicony asortyment oraz profesjonalizm. Pozytywne opinie świadczą o zaangażowaniu personelu i pozytywnej atmosferze. Firma Diamanti cieszy się uznaniem klientów, którzy polecają ją ze względu na wyjątkową biżuterię i doskonałe doradztwo.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Diamanti znajduje się w centrum Chorzowa, w pobliżu licznych restauracji, sklepów i obiektów kulturalnych. Okolica oferuje dogodne warunki do zwiedzania i relaksu, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego dnia w mieście.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą Diamanti, można skorzystać z numeru telefonu 691 511 144 lub odwiedzić ich stronę internetową http://www.diamanti.pl/. Salon mieści się pod adresem Jana Kilińskiego 5, gdzie zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze idealnej biżuterii.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.